Для шкіл і дитсадків Виноградівської громади замовили хлібобулочні вироби на 25-80% дешевше минулого року
18.04.2023   //   133 Переглядів

КУ «Центр з обслуговування закладів освіти» Виноградівської міської ради Закарпатської області за результатами відкритих торгів з особливостями 28 березня уклало договір з ФОПом Василем Нюлом на суму 2,7 млн грн.  

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Василь Нюл був єдиним учасником аукціону із закупівлі хлібу, булочок та іншої випічки для закладів освіти Виноградівської громади. 

Згідно умов договору до кінця року ФОП має поставити у школи та дошкільні навчальні заклади: 

  • 12 000 кг хліба цільнозернового з пшеничного борошна по 24 грн за кг, 
  • 630 кг житнього хліба по 24 грн за кг, 
  • 8000 кг булки здобної по 40 грн за кг, 
  • 2000 кг здоби з маковою начинкою та повидлом по 60 грн за кг для кожної позиції, 
  • 6000 кг несолодких пирогів з м’ясом та сиром по ціні за 1 кг 140 та 120 грн відповідно, 
  • 7500 кг кнедликів по 45 грн за кг. 

ФОП Нюл постачав хліб та булочки у школи та садочки Виноградівської громади також на початку 2022 р. Минулорічна ціна на них була вищою. Так, булка здобна тоді коштувала 50,5 грн. за кг, або на 25% дорожче, кнедлики коштували 80,5 грн за кг (на 80% дорожче). А хліб цільнозерновий з пшеничного борошна та житній хліб по 30,7 грн за кг (на 25% дорожче). 

У тендерній документації 2023 року замовник КУ «Центр з обслуговування закладів освіти» Виноградівської міської ради вимагав надати для хліба висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Водночас, анонімний користувач зауважив, що згідно з чинним законодавством, вимога отримання висновку СЕС стосується лише промислової групи товарів: «З вересня 2015 року висновок СЕЕ не отримується на продукти харчування, цю норму було відмінено Законом № 1602-VII від 22.07.2014. Просимо забрати цю незаконну вимогу. Також просимо вилучити вимогу про маркування товару, оскільки технічні вимоги не передбачають вимоги постачати товар в упаковці». 

Після зауважень замовник вніс зміни до тендерної документації.

ФОП Василь Нюл зареєстрований у селі Олешник Берегівського району Закарпатської області з основник КВЕДом «10.71 Виробництво хліба та хлібобулочних виробів». Його поточна сума договорів через «Прозорро» 5,6 млн грн, де основним замовником (три з чотирьох тендерів) є КУ «Центр з обслуговування закладів освіти» Виноградівської міської ради. 

Також Василь Нюл разом із Віталієм Грачевом засновники ТОВ «Варош», якому належить пекарня «Grano BB Varosh Hlib» в Ужгороді. Вже будучи партнерами по бізнесу Нюл з Грачевом разом приймали участь у тендерах виноградівських освітян. 

 

Залиште відповідь