Одеські шляховики віддадуть фірмі депутата облради 35 мільйонів на ремонт вулиці в селі Ставрове
17.04.2023   //   98 Переглядів

Державне підприємство “Служба місцевих автомобільних доріг” (Одеса) 10 квітня повідомило про намір укласти договір з ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» щодо ремонту вулиці в селі Ставрове Подільського району Одеської області за 34,68 млн грн.

Про це пише Катерина Маденс у «Антикорупційному вимірі» з посиланням на «Прозорро».

Наприкінці березня ДП «Служба місцевих автомобільних доріг» оголосило на сайті Prozorro про закупівлю робіт з капітального ремонту дороги на вулиці Грушевського в селі Ставрове Подільського району. Окрім ремонту покриття в межах контракту мають бути проведені роботи із влаштування водовідведення та захисту від підтоплення.

Посадовці вирішили проводити закупівлю в форматі відкритих торгів з особливостями, що дозволяє вибрати підрядника, якщо буде хоча б один учасник. Перемога в торгах дісталася єдиній компанії («Березівкаагрошляхбуд»), що подалася на торги, і у якої не було конкурентів.

Керівником та співвласником ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» є депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян.

ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» фігурує в низці кримінальних корупційних справ. Так, наприклад, з 2020 року одеські слідчі розслідують справу про зловживання владою посадовцями Служби автомобільних доріг в Одеській області через угоду з фірмою Хачатряна щодо ремонту частини траси Одеса — Кучурган (М-16). Крім того, фірма засвітилася у справі про розкрадання коштів на ремонтах доріг Кіровоградщини.

Залиште відповідь