Мерія Мелітополя у однієї фірми накупила квадрокоптерів на 5 мільйонів   
17.04.2023   //   70 Переглядів

Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області з 24 по 28 березня уклав сім угод з ТОВ «Клеве ЮА» про закупівлю квадрокоптерів на загальну суму 5,26 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Згідно з цими договорами, підприємство поставить:

Для порівняння, Луцька районна державна адміністрація на початку квітня придбала квадрокоптери DJI Mavic 3 FLy More Combo по 104,35 тис грн., або на 10% дешевше. У кінці минулого року комунальне підприємство “Інфо-Рада-Дніпро” Дніпровської міської ради купляло DJI Mavic 3 FLy More Combo дорожче – по 118,3 тис грн., а DGI Mavic 3E Enterprise трохи дешевше – по 154 тис грн.

Усі закупівлі проведені без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна», що дозволяє швидко проводити тендери в умовах воєнного часу і передбачає участь єдиної фірми.

Місце поставки квадрокоптерів вказано лише Запорізька область, без зазначення населеного пункту. Як відомо, від самого початку широкомасштабної війни росії проти України Мелітополь знаходиться в окупації.

ТОВ «Клеве ЮА» зареєстроване у Львові. Керівником та засновником вказано Андрія Вітренка, який прописаний у селищі Нове Мелітопольського району.

«Клеве ЮА» почало отримувати замовлення з кінця січня 2023 року. За 2,5 місяці фірма отримала 34 підряди на загальну суму 12,42 млн грн. При чому усі замовники пов’язані зі структурами Мелітополя, а виконавчий комітет Мелітопольської міської ради – найбільший замовник.

 

 

 

 

 

 

Залиште відповідь