ФОП-початківець до кінця року за 200 тисяч буде декорувати всі заходи управління культури Житомирської міської ради
17.04.2023   //   61 Переглядів

Управління культури Житомирської міської ради 10 квітня уклало угоду з ФОП Александровою Крістіною на послуги з облаштування інформаційних стендів та тематичного оформлення культурно-мистецьких, загальноміських та державних заходів. Вартість угоди склала 200 тис. грн.

Закупівлі провели без використання електронної системи. У «Прозорро» опублікували лише укладену угоду.

В угоді вказано, що ФОП Александрова Крістіна Ігорівна має до кінця 2023 року забезпечити декорування всіх масових заходів, які міська влада проводитиме, починаючи з Великодніх свят.

Александрова Крістіна буде облаштовувати та декорувати інформаційні стенди для висвітлення проведення мистецьких, загальноміських та державних заходів згідно заявки замовника; тематично оформлювати заходи: розробка проектів концепцій, виготовлення декорацій, тематичних конструкцій, фотозон, елементів декору; художньо оформлювати свята згідно заявки замовника: розробка концепції оформлення місця проведення свята, матеріали, транспортування, виготовлення, монтаж та демонтаж декорацій, тематичних конструкцій, фотозон, святкових елементів декору та інше. 

Зазначимо, що замовник у березні оголошував відкриті торги з особливостями з очікуваною вартістю 200 тис. грн, однак вони не відбулися через відсутність пропозицій. 

Александрова Крістіна Ігорівна зареєстрована як ФОП з 12 лютого 2023 року у Житомирі.

Залиште відповідь