Дніпропетровська ОДА за 80 мільйонів замовила ремонт 2.0 для відремонтованої адмінбудівлі 
17.04.2023   //   205 Переглядів

12 квітня 2023 року департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації повідомив про намір підписати договір з ТОВ «Теллор-груп». За 80 млн. грн. фірма проведе реконструкцію адмінбудівлі під «Прозорий офіс».

Закупівля проведена за процедурою «відкриті торги з особливостями».    

На торгах з Реконструкції адміністративної будівлі під центр надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» за адресою: м. Дніпро, просп. Слобожанський, 8, ТОВ «Теллор-груп» було єдиним учасником торгів. Компанія готова виконати ремонтні роботи до кінця 2024 року.  

Розробку проекту Реконструкція адміністративної будівлі під центр надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» за адресою: м. Дніпро, просп. Слобожанський, 8 замовляв за 1,3 млн. грн. департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради ще в 2019 році. Розробник проектної документації ТОВ «Солід-проект».

В 2021 році вартість робіт на об’єкті складала 63,7 млн. грн. Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації тричі оголошував закупівлі  – в лютому , квітні та в червні. На ці торги приходили одні і ті ж самі потенційні виконавці робіт: ПП «Ромб+», ТОВ «Теллор-груп» та ТОВ «Адонія компані». Двічі дешевші пропозиції замовник стабільно відхиляв, за що отримав скаргу від ПП «Ромб+» в Держаудитслужбу на неправомірне відхилення.  Аудитори підтвердили наявність порушення при проведенні закупівлі.

Під час третьої закупівлі під час аукціону ціна на роботи з 63,7 млн. грн. знизилася до 55,2 млн. грн. Переможцем стало ТОВ «Теллор-груп». Із ним в липні 2021 року було укладено договір. Роботи з реконструкції планували завершити в грудні 2022 року.

Згідно даних Єдиного веб-порталу використання публічних коштів, замовник з липня 2021 по січень 2022 року сплатив підрядній організації за роботи на об’єкті Реконструкція адміністративної будівлі під центр надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» на просп. Слобожанський, 8, 54 млн. 526 тис. 093 грн. 70 коп. Це фактично вся вартість замовлених ремонтних робіт.

Проте, в грудні 2021 року департамент капітального будівництва Дніпровської ОДА замовив коригування проекту у автора ТОВ «Солід-проект» за 1,1 млн. грн. В грудні 2022 року термін дії угоди було продовжено ще на рік. Проектувальник відкоригував проект, а замовник із ним повністю розрахувався.

Вартість робіт з реконструкції за новим проектом вже складає 83,3 млн. грн. Переможець торгів, і він же виконавець попередніх робіт ТОВ «Теллор-груп», погодився виконати ремонт за 80,2 млн. грн.

Дніпровська фірма ТОВ «Теллор-груп» належить Вікторії Глінці. З 2018 року компанія  приймає активну участь на тендерах Дніпра і має підписаних договорів на 1,22 млрд. грн. 

За даними сайту Наші Гроші, “Теллор-Груп» та його спаринг-партнер на тендерах «Адонія Компані» входять до пулу структур братів Дубінських, яких зараз розшукує ФБР за підозрою у поштовому шахрайстві. ТОВ “Теллор-Груп” вже  має досвід справ за розкрадання коштів на ремонтних роботах. 

 

Залиште відповідь