Волинська поліція за 1,6 мільйона замовила ФОПу ремонт адмінбудівлі та кабінетів у Володимирі
13.04.2023   //   106 Переглядів

Головне управління Національної поліції у Волинській області 10 квітня уклало дві угоди з ФОП Мазуркевич Олександр Ярославович щодо ремонтів приміщення на загальну суму 1,60 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Згідно з першим договором, підприємець капітально відремонтує частину адмінбудинку Володимирського відділу поліції ГУ Нацполіції у Волинській області в м. Володимирі за 1,06 млн грн.

Згідно з другою угодою, Мазуркевич виконає в адмінбудинку Володимирського відділу поліції капітальний ремонт кабінетів 2-го поверху (кабінет заступника начальника з превентивної діяльності, канцелярія, сектор моніторингу, дізнавача, заступника начальника слідчого відділення, кімната речових доказів) за 540 тис грн.

Обидві закупівлі проведені без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна», що дозволяє швидко проводити тендери в умовах воєнного часу і передбачає участь єдиної фірми.

Згідно з «Прозорро», з 2020 року підприємець Мазуркевич отримав 10 замовлень на 4,40 млн грн., чотири з яких – від ГУ Національної поліції у Волинській області. Окрім двох ремонтів у Володимирі, обласна поліція у 2022 році також замовляла ФОП Мазуркевич поточний ремонт стін та підлоги коридору 2-го поверху та кабінетів слідства адмінбудинку відділу поліції ГУНП у Волинській області за 746 тис грн. та поточний ремонт приміщень адмінбудинку за 263 тис грн.

Олександр Мазуркевич також є власником ТОВ “СМ-Рембуд”, а разом з Ольгою Мазуркевич співзасновником ПП “СМ-Інвестбуд” та ПП “Заріччябуд”.

Залиште відповідь