Департамент Житомирської ОДА без тендерів віддав новоствореній фірмі 9 мільйонів на відновлення будівель за секретними цінами 
13.04.2023   //   83 Переглядів

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА 3 квітня прозвітував про укладені угоди з ТОВ “Житомир буд спец монтаж” на ремонт будівель. Загальна вартість угод склала 8,8 млн грн. У всіх закупівлях йдеться про поточний ремонт покрівель та/або ремонт і заміна заповнення віконних та дверних прорізів. 

Закупівлі провели без використання електронної системи. У «Прозорро» не опублікували ні укладеної угоди, ні тендерної документації. 

Відповідно до укладених угод ТОВ “Житомир буд спец монтаж”   має виконати поточні ремонти: 

  • гуртожитку за адресою: вул. Івана Мазепи, 5, м. Овруч Коростенського району за 4,1 млн грн
  • житлового будинку за адресою: вул. Перемоги, 18Б смт Новогуйвинське Житомирського району за 129 тис. грн
  • житлового будинку за адресою: вул. Перемоги, 16 смт Новогуйвинське Житомирського району за 81 тис. грн
  • приміщення Піщаницького сільського будинку культури за адресою: вул. С.Базильчука, 2, с. Піщаниця Коростенського району за 3,5 млн грн
  • Гуницького сільського клубу за адресою: вул. Молодіжна, 26, с. Гуничі Коростенського району 928 тис. грн.

ТОВ “Житомир буд спец монтаж” засноване в січні 2023 року у Житомирі. Спеціалізується фірма на організації будівництва будівель. Власником та директором новоствореної фірми є Олександр Кухта, який зареєстрований на Хмельниччині. Роботи з поточного ремонту будівель, замовником яких  департаменту Житомирської ОДА, є першими підрядами фірми. 

 

Залиште відповідь