Міськрада на Волині накупила тракторів та іншої частково засекреченої техніки для комунальників за 21 мільйон
12.04.2023   //   193 Переглядів

Ківерцівська міська рада Волинської області 24 та 29 березня замовила ТОВ “Елсідо Юніон” та ТОВ «Спецкомунтех» спеціалізовану техніку для комунальних підприємств на загальну суму 21,34 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Згідно з першою угодою, “Елсідо Юніон” поставить шість колісних тракторів Lovol 504 NAC, в комплекті з причіпом, лопатою-відвалом, фронтальним навантажувачем, плугом двокорпусним, культиватором по 1,72 млн грн на загальну суму 10,30 млн грн.

А згідно з другим договором, «Спецкомунтех» поставить:

  • Автогідропідіймач на базі автомобіля за 1,94 млн грн.
  • Підмітально-прибиральну машину за 5,12 млн грн.
  • Самоскид з краном маніпулятором за 3,98 млн грн.

Причому у специфікації не вказані ні марка техніки, ні хто її виробляв, ні технічні характеристики. Тільки йде перелік товарів.

Перша закупівля проведена без використання електронної системи, друга як «відкриті торги з особливостями», де «Спецкомунтех» був єдиним учасником.

Директором та засновником столичного ТОВ “Елсідо Юніон” є Євген Соколко. Замовленні від Ківерцівської міськради поки єдине у фірми через «Прозорро».

Власницями луцького ТОВ «Спецкомунтех» є Наталія Самойліч та Анастасія Веніславська, директор Михайло Бухаров. Це підприємство з 2020 року отримало державних замовлень на загальну суму 80,95 млн грн.

Залиште відповідь