Дорожній департамент Черкаської міськради замовив улюбленій фірмі обслуговування світлофорів за 8 мільйонів
12.04.2023   //   47 Переглядів

Департамент дорожньо-транспортної інфраструктури та екології Черкаської міської ради проводить тендер на технічне обслуговування світлофорів за 7,7 млн грн. Аукціон виграло підприємство “Текс-буд”, яке останні роки фактично «монополізувало» ринок подібних послуг.

Згідно з техзавданням, майбутній підрядник має надати 49 різних послуг, серед яких перевірка видимості світлофора, перевірка його роботи, миття лінз, очищення, заміна 48 опор, заміна 38 світлофорів тощо.

Участь в торгах взяв один учасник – ПП «Текс-буд», з яким і повідомлено про намір укласти договір. Його пропозиція – 7,7 млн грн (очікувана вартість 7,8 млн грн).

Як повідомлялося, департамент дорожньо-транспортної інфраструктури та екології утворили в Черкаській міській раді на початку березня. Він по суті перебрав на себе повноваження департаменту ЖКК, який раніше займався вуличною інфраструктурою.

Якраз ЖКК і був замовником послуг з обслуговування світлофорів у попередні роки. На замовлення ЖКК «Текс-буд» надавав послугу із 2019 по 2022 роки. Загалом це коштувало бюджету 19,2 мільйони гривень.

Зокрема, у 2022 році за послугу оплатили 4,9 млн грн, а отже, за рік її вартість може зрости на більш ніж третину. 

Підприємство “Текст-буд” абсолютну більшість від своїх отриманих на тендерах 27 мільйонів гривень має від департаменту ЖКК – 21 млн грн. Фірма входить в орбіту бізнесово-політичної групи Бурячинських-Агапових. Володимир Бурячинський – екс-депутат Черкаської міської ради. Альона Агапова – чинна депутатка міськради.

Залиште відповідь