Перевезення сім’єю Пересоляків юних футболістів з академії «Минай» за 5 місяців подорожчало на 22%
11.04.2023   //   91 Переглядів

Комунальний заклад “Дитячо-юнацька спортивна школа “Академія футболу “Минай” Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області” 7 квітня замовив ПП “Західтранссервіс-Ужгород” нерегулярні пасажирські перевезення за 264 тис грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Йдеться про транспортні послуги із перевезення учнів-спортсменів.

Згідно з договором, вартість за 1 км проїзду становите 22 грн. (передбачається проїхати 12 тис км).

11 листопада минулого року “Дитячо-юнацька спортивна школа “Академія футболу “Минай” замовляла такі ж послуги із перевезення учнів-спортсменів за 97,2 тис грн., але тоді вартість 1 км становила на 22% менше – 18 грн.

У 2022-2023 через «Прозорро» підприємству “Західтранссервіс-Ужгород” замовляли лише ці дві послуги з перевезення юних футболістів.

Засновниками ПП “Західтранссервіс-Ужгород” з села Минай Ужгородського району, яке знаходиться неподалік села Холмок, є керівник Віктор Іванович Пересоляк та Іван Іванович Пересоляк. Обидва прописані в одному будинку в с. Минай по вул. П. Карпатського.

Як відомо, президентом футбольного клубу «Минай», який грає в Прем’єр-Лізі, є Валерій Іванович Пересоляк, який теж зареєстрований в одному з будинків по вул. Карпатського в с. Минай.

Валерій Пересоляк багато років працював на митниці, остання посада перед звільненням – заступник начальника управління аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Закарпатської митниці ДФС.

Як відомо, Рада національної безпеки та оборони у квітні 2021 року запровадила персональні санкції проти Валерія Пересоляка. Крім нього, до списку увійшли ще 9 осіб, яких назвали причетними до контрабанди, йшлося у повідомленні президента Володимира Зеленського.

Залиште відповідь