Фонд держмайна продає простоюючий оборонний завод в Рівному за 2,5 мільйона
11.04.2023   //   135 Переглядів

Регіональне відділення Фонда держмайна по Рівненській та Житомирській областях за результатами аукціону має намір укласти договір з ТОВ “Комбінат будівельних матеріалів” щодо продажу майнового комплексу ДП “Рівненський автомобільний ремонтний завод” за 2,50 млн грн.

Про це повідомляється в системі “Прозорро.Продажі”.

Торги відбулися 10 квітня. Це повторний аукціон, стартова ціна якого була знижена на 50% до 309 тис грн.

Конкурентами переможця були ТОВ “Волиньпродторг” з пропозицією 313 тис грн. та ТОВ “Гудлайф”, що запропонувало за об’єкт 2,00 млн грн. 

Під час торгів учасники свої первинні пропозиції не змінювали. Тож регіональне відділення ФДМУ оголосило про намір укласти угоду з ТОВ “КБМ”.

ДП “Рівненський автомобільний ремонтний завод” знаходиться в Рівному на вул. Соборна, 364В. На продаж було виставлено нерухомість загальною площею 7042 кв м, земельна ділянка складає понад 13 га. 

В 2021 року завод було передано від концерна “Укроборонпром” до Фонду держмайна. В останні роки воно не мало держзамовлень, заявляли в “Укроборонпромі”

ТОВ “КБМ” було засноване в Києві в липні 2022 року. Директором вказаний Харченко Ростислав Русланович, а власником – Харченко Руслан Миколайович. Останній публічно відомий як директор ТОВ “Фінансова компанія “Морган кепітал”, що займалася викупом боргів банків-банкротів, а також проектами в будівництві.

Залиште відповідь