Запорізькі рятувальники купили два Renault Express по 900 тисяч
10.04.2023   //   53 Переглядів

Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області 3 квітня замовив ТОВ «Адамант Моторс Запоріжжя» легкові автомобілі за 1,82 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Про зорро».

Згідно з угодою, підрядник поставить два спеціалізованих автомобіля на базі RENAULT EXPRESS по 910,7 тис грн. Водночас, того ж дня сторони домовилися про знижку для рятувальників у розмірі 1000 грн. у зв’язку з можливою відсутністю у користувацькому інтерфейсу комп’ютерної програми в автомобілях повного перекладу на українську мову в деяких його фікціях та технічною неможливістю усунути це.

Кожен автомобіль матиме двигун 1,5 тyp6o дизель, E-5, 95 к.c., кількість місць для сидінь 4+1, подушки безпеки, кондиціонер, бортовий комп’ютер, протитуманні фари, а з додаткової комплектації: світло акустичну систему, спеціальні наклейки.

Підприємство також надало гарантію на 3 роки або на 100 тис км.

У автосалонах RENAULT EXPRESS у комплектації ZEN продають за 770 тис грн., а у комплектації INTENSE за 799 тис грн.

Закупівля проведена без використання електронної системи.

Засновником запорізького ТОВ «Адамант Моторс Запоріжжя»  є ПП “УНІ-ІНВЕСТ” харків’янина Дениса Полякова, який є бенефіціаром «Адамант Моторс Запоріжжя».

Залиште відповідь