В Херсоні залишили на посаді директора КП, що працював на російських окупантів
10.04.2023   //   83 Переглядів

Директор комунального підприємства “Міське дорожне управління” Херсонської міської ради Павло Берьозкін під час окупації міста росіянами перереєстрував підприємство за російськими законами та очолив його, а після деокупації залишився на посаді.

Про це пише видання “Мост” з посиланням на дані Реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців. 

Також підтверджує факт перебування Берьозкіна на посаді те, що 21 березня голова міської військової адміністрації Херсона Роман Мрачко включив йогов одну з робочих груп.

Точної дати перереєстрації підприємства в російському реєстрі немає, а є лише дата внесення запису до реєстру – 22 грудня 2022 року. 

Відмітимо, що під час окупації Херсона та правобережжя області росіяни не вносили перереєстровані компанії та підприємства до свого єдиного реєстру через якісь складності, а вели свій реєстр підприємст в тимчасово окупованих областях. 

Вже в грудні в січні вони автоматично залили ці реєстри до основної бази і виявили таким чином величезеу кількість колаьорантів, які працювали на них, але не втікли, і залишилися в Херсоні.

Наприклад така ж історія була із колаборнатками з Міської стоматологічної поліклініки, які, як і Павло Берьозкін, продовжують працювати. 

Раніше Роман Мрачко призначив депутата від партії “Блок Володимира Сальдо” керувати МКП “Гарантія”.

Залиште відповідь