Інтернат на Черкащині секретно без тенедрів уклав десяток угод з ФОПом на 500 тисяч
10.04.2023   //   82 Переглядів

Наприкінці березні 2023 року Жовтневий психоневрологічний інтернат уклав 10 угод на постачання одягу та текстильних матеріалів. Всі угоди укладені з одним постачальником, а їх загальна вартість перевищує півмільйона гривень.

Відповідно до опублікованих у системі Прозорро угод, інтернат уклав договори із місцевою підприємицею Інною Пустовіт. Договорами передбачено постачання жіночого та чоловічого одягу та взуття, а також текстильних виробів. Всі вони мають бути поставлені до 6 квітня поточного року. Загальна вартість угод склала 538 тисяч гривень. Це перші угоди укладені між Пустовіт та закладом. 

Раніше подібні заклади неодноразово ставали фігурантами матеріалів місцевих ЗМІ, що були пов’язані із уникненням конкурентних закупівель та можливими “безтоварними” операціями між закладами та їх постачальниками. 

Ми спробували зв’язатися із підприємицею, аби взяти у неї коментар стосовно історії її співпраці із закладом, та дізнатися, як саме вона доєдналася до обмеженого кола постачальників для подібних установ. Проте Інна Пустовіт у телефонній розмові повідомила, що про укладання відповідних угод їй нічого невідомо і ніяких документів із представниками закладу вона не підписувала. Вона пообіцяла “з’ясувати” деталі у бухгалтера та перетелефонувати згодом, втім так і не перезвонила.

У той же час очільниця закладу Галина Черненко повідомила, що перебуває у відпустці за межами області і не може нічого коментувати. Також вона подякувала журналісту за увагу до роботи закладу.  

Залиште відповідь