Екстеть Татарова зареєстрував ФОП за адресою благодійного фонду групи Льовочкіна, яка протягувала Олімпіаду на Закарпатті
31.03.2023   //   71 Переглядів

Колишній тесть заступника керівника Офісу президента Олега Татарова – Олександр Павлушин, у травні 2022 року заруєстрував ФОП на Закарпатті за однією адресою з благодійним фондом оточення Сергія Льовочкіна. Раніше воно лобіювало перед президентом Володимиром Зеленським проведення зимової Олімпіади на скандальних землях Боржави.

Про це йдеться в сюжеті Bihus.Info.

До того, як відкривати ФОП у Пилипці, екстесть Татарова був приватним підприємцем на Кіровоградщині, де займався пасажирськими перевезеннями. Проте на третій місяць після повномасштабного вторгнення росії в Україну, Павлушин вирішив змінити сферу діяльності – з перевезень на “надання інших послуг бронювання”. Екстесть Олега Татарова зареєструвався у Пилипці не зважаючи на те, що ані у нього, ані у Татарових на Закарпатті жодної нерухомості у власності немає.

Разом з колишнім тестем Татарова за однією юридичною адресою в недобуді в селі Пилипець зареєстрований благодійний фонд “Боржавська надія”, який належить Герноту Ляйтнеру. Саме австрієць Ляйтнер у 2020-му презентував в ОП Володимира Зеленського “нову-стару” ідею збудувати курорт на Закарпатті, зокрема в Пилипці.

Як повідомляла програма “Схеми”, йшлося про ідею забудови саме тієї землі, на якій в часи Януковича обіцяли реалізувати національний проект “Олімпійська надія-2022” під керівництвом Владислава Каськіва. Наразі ці ділянки перебувають під арештом в рамках кримінального провадження щодо заволодіння коштами, виділеними на реалізацію національних проєктів.

Гернот Ляйтнер, за інформацією журналістів-розслідувачів і детективів НАБУ, може бути довіреною особою Владислава Каськіва і пов’язаних з ним олігархів з команди Януковича.

НАБУ і САП також розслідують розкрадання мільйонів, виділених на реалізацію національних проектів за часів Януковича. Однак попри те, що підозри в рамках розслідування отримали кілька колишніх посадовців, директори приватних підприємств, на які виводились кошти, і навіть двоюрідний брат екс-голови «Держінвестпроекту» Владислава Каськіва, сам Каськів у цій справі підозру не отримав.

Не фігурувати у ключовому кримінальному провадженні щодо корупції часів Януковича Каськіву дозволили умови його екстрадиції з Панами. За ними слідство з усіх кримінальних епізодів, які сталися на момент екстрадиції (2017 рік) може інкримінувати Каськіву лише один. Панама видала Каськіва у дрібній справі за підозрою у заволодінні в 2012 році 7,5 млн. грн. за договором про надання фіктивних рекламних послуг.

Адвокатом Каськіва тоді був Олег Татаров.

Як повідомляли “Наші гроші”, українські фірми, якими нині володіє Гернот Ляйтнер, і він сам мають тісні зв’язки із т.зв. групою Львочкіна-Фірташа, куди входить і Каськів.

Залиште відповідь