Погребищенська міськрада розбила на півтора десятків “допорогів” ремонт доріг ФОПом за майже 3 мільйона 
30.03.2023   //   92 Переглядів

Управління з питань ЖКГ Погребищенської міської ради, що на Вінниччині, за два дні, 28-го та 29-го березня, прозвітували про підписання 14 договорів за ФОП Коломієць Тетяною Іванівною. Відповідно до умов підписаних контрактів підприємиця до 1 травня має провести поточний ремонт місцевих вулиць. Загальна вартість замовлених робіт – 2,79 млн грн.

Прикметно, що весь десяток замовлень, було зроблено на допорогові суми, від 198,7 до 199,9 тис грн, що дозволило замовнику не оголошувати конкурентних торгів. Загалом Тетяна Коломієць має відремонтувати наступні об’єкти:

Це типова для Тетяни Коломієць картина. Наприкінці минулого року КП “Бар-Благоустрій” Барської міської ради таким чином віддав підприємиці 33 замовлення на 5,94 мільйона гривень. 

Останні конкурентні торги в яких брала участь пані Коломієць відбулись у червні 2022 року та закінчились відміною тендера. Тим не менш для участі у тій закупівлі Тетяна Коломієць подала пакет документів про наявних працівників, які працювали з підприємицею за цивільно-правовим договором про найм, та про наявність матеріально-технічної бази. Виявилось, що переважну більшість обладнання ФОП орендує у ПП “Артембуд”, зареєстрованому у селі Кам’яниця Закарпатської області. ФІрма належить громадянам Вірменії Аіді та Маріне Григорян. А от асфальтобетонні суміші Тетяна Коломієць купувала у ТОВ “Артур-буд”, власником та керівником якої вказаний Нарек Халоян, який прописаний в селі Пасинки, як власне і ФОП Тетяна Іванівна Коломієць. 

Тетяна Коломієць працює як ФОП вже вдруге. Вперше зареєструвала ФОП у 2019-му, однак невдовзі його закрила, а у квітні 2022 року відкрила знову. За не повний рік роботи встигла підписати через систему Prozorro 111 договорів на суму 16,13 мільйонів гривень. 

Залиште відповідь