Екс-депутатка Чернігівської місьради поза Prozorro отримала підряд на ремонт нацуніверситету “Чернігівський колегіум”
28.03.2023   //   56 Переглядів

Національний університет “Чернігівський колегіум” імені Т.Г.Шевченка 27 березня прозвітував про замовлення в ФОП Живенко Світлани Віталіївни капітального ремонту зали засідань в навчальному корпусі №1. Вартість робіт склала 568 тис. грн.

Закупівлю провели без використання електронної системи, в ProZorro не опублікували ні тендерну документацію, ні угоду.

Завершити капітальний ремонт зали засідань в Національному університеті “Чернігівський колегіум” імені Т.Г.Шевченка ФОП Живенко Світлана має до 31 грудня поточного року.

Займатися підприємницькою діяльністю Живенко Світлана стала з 2000 року. Зареєстрований ФОП у Чернігові, спеціалізується на будівництві житлових та нежитлових будівель. З 2017 року підприємниця отримала держзамовлень на понад 15 млн грн.  З 2015 по 2020 роки Живенко Світлана Віталіївна була депутаткою Чернігівської міської ради від партії “Опозиційний блок”. На наступну каденцію Живенко йшла з іншою політичною силою – партія «Сила і честь», однак в депутати її вже не обрали. 

Також Світлана Живенко  є власницею та директором ТОВ “СВ Надійний партнер”. За даними системи «bi.prozorro», з 2021 року ТОВ “СВ Надійний партнер” отримало державних замовлень на загальну суму 14,8 млн грн, з них 13 млн від структурних підрозділів Чернігівської міської ради.

Як повідомляли “Наші Гроші” з посиланням на чернігівського активіста Олександра Гашпара, у 2018 році  ФОП Сергій Ющенко та депутатка Живенко, яка мешкала в його квартирі, розіграли 2 мільйони на ремонт будівлі Управління ЖКГ.

Залиште відповідь