Житомирський КЕВ закупив польові розкладні ліжка на третину дорожче чернігівського КЕВа
27.03.2023   //   393 Переглядів

Квартирно-експлуатаційний відділ міста Житомир 24 березня прозвітував про закупівлю 914 польових розкладних ліжок типу “П” на загальну суму 3,10 млн грн.

Закупівля проведена без використання електронної системи. В ProZorro не опубліковано ні тендерної документації, ні договору.

Поставити  914 польових розкладних ліжок типу “П” за 3,10 млн грн має ФОП Походенко Роман Анатолійович. Тобто квартирно-експлуатаційний відділ міста Житомир заплатить підприємцю Роману Походенко 3,39 тис. грн за одне ліжко.

Того ж дня про придбання польових розкладних ліжок типу “П” прозвітував і квартирно-експлуатаційний відділ міста Чернігова. КЕВ м. Чернігова замовив 1000  польових розкладних ліжок типу “П” за 2,27 млн грн, або 2,27 тис. грн за одне ліжко.  Тобто чернігівський квартирно-експлуатаційний відділ замовив ліжка на 33% дешевше ніж  КЕВ м. Житомир.

Значно дешевше польові розкладні ліжка типу “П” в останній день зими закупив і Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської ОДА. Провівши відкриті торги, замовник замовив 601 ліжко за 1,3 млн грн, або 2,2 тис. грн (без ПДВ) за одне ліжко.

На prom.ua придбати польове розкладне ліжко типу “П” можна від 2,7 тис. грн.

Зауважимо, що у травні 2022 року квартирно-експлуатаційний відділ міста Житомир закупив у ТОВ “КРАПТ”  3000  польових розкладних ліжок типу “П” на 6,8 млн грн, або 2,25 тис. грн (без ПДВ) за одне ліжко.

Походенко Роман Анатолійович зареєстрований як ФОП з 2018 року у Львові. Спеціалізується підприємець на будівництві житлових і нежитлових будівель. Брати участь у державних закупівлях підприємець почав з червня 2022 року. За цей час ФОП отримав 7 підрядів на 4,5 млн грн, враховуючи поточний договір. Свій перший підряд Роман Походенко отримав від КЕВ м. Житомир на закупівлю паливної деревини на 1,2 млн грн. Всі інші підряди підприємець отримав від  Житомирської обласної прокуратури: закуповували послуги на ремонтні роботи. 

Залиште відповідь