Фірмі ексголови Зеленгоспу замовилипідрізання дерев і кущів у Виноградовіза 205 тисяч
27.03.2023   //   101 Переглядів

Виноградівська міська рада Закарпатської області 21 березня замовила ТОВ «Флора» послуги з підрізання дерев і живих огорож за 205,08 тис грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

В технічній специфікації вказані види робіт до кінця 2023 року, одиниці виміру, кількість, кратність, об’єми робіт, але не зазначено, скільки окремі види робіт будуть коштувати.

В договорі також вказано, що обсяг закупівлі послуг можу бути зменшений замовником в залежності від реального фінансування видатків міськради у 2023 році.

Закупівля проведена за процедурою «відкриті торги з особливостями». Фірма була єдиним учасником.

Очікувана вартість становила 240 тис грн. Тобто економія склала 17%.

Виноградівське ТОВ «Флора» створене у 1996 році. Засновниками підприємства є Марія Майданій, Іван Барчук на керівниця Тетяна Клюса. У 2000 році Тетяна Клюса очолила місцевий Зеленгосп  (КП Виноградівський радгосп декоративних культур «Троянда»), який у 2007 році було ліквідовано. У Зеленгоспі працював і Іван Барчук.

Згідно з «Прозорро», з 2020 року «Флора» отримала 19 замовлень на загальну суму 13,88, майже всі – від Виноградівської міськради.

Згідно з Судовим реєстром, у 2010 році Господарський суд Закарпатської області зобов’язав Виноградівську міську раду стягнути на користь ТОВ «Флора» 124 тис грн., які міськрада не сплатила підприємству за виконання робіт по утриманню зелених насаджень та прибиранню скверів, парків та громадських місць.

Залиште відповідь