Сільрада на Житомирщині без тендерів роздала 7 мільйонів двом підрядникам на ремонт доріг
22.03.2023   //   324 Переглядів

Глибочицька сільська рада (Житомирська область) прозвітувала про угоди з капітального ремонту доріг. Загальна вартість шести угод склала 6,9 млн грн.

Всі закупівлі проведені без використання електронної системи, в ProZorro не опубліковано ні договору, ні тендерної документації.

Глибочицька сільська рада розподілила роботи між підприємцем Петросяном Разміком та ТОВ “Капремторг”.

ФОП Петросян Размік Ванікович буде ремонтувати дорожнє покриття по вулиці Лесі Українки  за 1,26 млн грн, по вулиці Іванан Франка за 1,26 млн грн та по вулиці Коцюбинського за 750,3 тис. грн в селі Глибочиця.

Натомість ТОВ “Капремторг” ремонтуватиме дорожнє покриття по вулицях Глибочицької громади. В селі Левків по вулиці Тетерівська  від буд. №56 до буд. №76 відремонтує дорожнє покриття за 883 тис. грн та по провулку Клименка за 1,32 млн грн, ав селі Клітчин по вулиці Вишнева (від вул. Лесі Українки до вул. Житомирської) відремонтує дорожнє покриття за 1,44 млн грн .

Петросян Размік Ванікович зареєстрований як ФОП з 2011 року у селі Млинище Житомирської області. Спеціалізується підприємець на допоміжному обслуговуванню наземного транспорту. Петросян Размік  є власником та директором  ТОВ «Асфальт Плюс» та ТОВ  «НУРтранс». З 2020 ФОП Петросян Размік Ванікович отримав держзамовлень на 7,2 млн грн, враховуючи поточні угоди.ТО

В “Капремторг”засноване в 2019 році в Житомирі. Власником та директором фірми є Валерій Поляков. Брати участь у закупівлях фірма почала з 2019 року, за цей час фірма отримала підрядів на 13,1 млн грн, враховуючи поточні угоди.

Залиште відповідь