На півночі Житомирщини побудують шість фортифікаційних споруд для потреб оборони за 20 мільйонів
20.03.2023   //   121 Переглядів

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА 15-16 березня прозвітував про укладені угоди з трьома фірмами на будівництво шести фортифікаційних споруд для потреб оборони на півночі Житомирщини. загальна вартість угод склала 19,6 млн грн.

Закупівлі проводили без використання електронної системи, в ProZorro не опубліковано ні договорів, ні тендерної документації.

Фортифікаційні споруди для потреб оборони на північній околиці с. Залісся №1 та с. Залісся №2 Народицької селищної територіальної громади за 3,17 млн грн та 3,18 млн грн буде будувати ТОВ «СТ «Галактика».

Фортифікаційні споруди для потреб оборони на перехресті доріг с. Словечне – с. Тхорин – с. Бігунь Словечанської сільської територіальної громади та на північній околиці с. Хлупляни Овруцької територіальної громади будуватиме ТОВ «Артхаус». Вартість угод склала 3,19 млн грн та 3,6 млн грн. 

Ще дві фортифікаційних споруди будуватиме ТОВ «Будівельна компанія “Будмоноліт». За 3,2 млн грн  фірма має збудувати споруду на перехресті с. Дівошин – с. Ясенец та за 3,2 млн грн на північній околиці с. Скребеличі Овруцької територіальної громади.

Всі фортифікаційні споруди для потреб оборони на півночі Житомирщини підрядники мають побудувати до 10 травня 2023 року.

ТОВ «СТ «Галактика» засноване в 2012 році в Києві. Власниками фірми є Віталій Скоростецький та Валентин Ткаченко. Віталій Скоростецький також є власником і директором ТОВ «Сенсор-ЛТД» у Житомирі. Валентин Ткаченко  власник  ТОВ «Автомобільно-будівельна компанія», ТОВ «Дорожньо-Будівельна Компанія Лінарс», ТОВ «Бородянський асфальтобетонний завод». 

З 2016 року ТОВ «СТ «Галактика» отримала держзамовлень на 613 млн грн. Здебільшого фірма отримувала підряди на ремонти доріг. Участь у публічних закупівлях на Житомирщині фірма брала всього лише декілька разів, підряди на  будівництво фортифікаційних споруд є першими переможними.

ТОВ «Артхаус»  зареєстроване в Житомирі в травні 2006 року. Власником фірми є Бобло Петро Іванович. 

З 2016 року фірма отримала підрядів на 743 млн грн, зокрема 360 мільйонів від департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА.

ТОВ «Будівельна компанія Будмоноліт» засноване у 2018 році та зареєстроване в Житомирі. Власником фірми є Дмитро Жеребко. З 2019 року фірма отримала держзамовлень на 51,6 млн грн.

Залиште відповідь