Бахмацька міська рада замовила у ФОПа Renault Express на 25% дорожче рівненських поліцейських
20.03.2023   //   83 Переглядів

Бахмацька міська рада (Чернігівська область) 3 березня уклала угоду з ФОП Копитюк Олександр Вікторович на придбання автомобіля. За 811 тис грн підприємець має поставити Renault Express 2022 року випуску.Про це повідомляється на сайті електронних закупівель «Прозорро».

Очікувана вартість закупівлі становила 815 тис. грн. Торги пройшли без конкурентів і угоду на 811 тис. грн (без ПДВ) уклали з ФОП Копитюк Олександр Вікторович.

Відповідно до техдокументації фірма поставить білий Renault Express з 6-ти ступеневою механічною коробкою передач, дизельним двигуном стандарту Євро 5. Автомобіль має бути адаптований для поганих доріг: обладнаний сталевим захистом піддону картера двигуна, антигравійною обробкою днища, захисними щитками на гальмівних дисках і посиленим захистом від пилу та вологи. Крім того, в комплекті передбачений дорожній набір засобів безпеки, датчик світла, бортовий комп’ютер, закритий ящик для рукавичок, фільтр тонкої очистки пального з датчиком води, протисажник фільтр вихлопної системи та ін. В комплектацію автомобіля входить фронтальна подушка безпеки водія, система курсової стійкості ESP + Система допомоги при старті на підйомі HAS + Система стабілізації руху при розгойдуванні причепа TSA та інше.

У довідці про країну виробника зазначено, що автомобіль вироблений в Касабланка (Марокко) на завод SOMACA.

Зауважимо, що Бахмацька міська рада придбала автомобіль дорожче ніж  управління поліції охорони в Рівненській області на початку 2023 року. Полісмени придбали Renault Express з такими ж характеристиками у ТОВ “Вік партнер” за 732,9 тис. грн, в тому числі ПДВ 122 тис. грн.  Тобто Бахмацька міська рада замовила автомобіль на 25% дорожче ніж управління поліції охорони в Рівненській області. 

На сайті виробника Renault Express з такими ж характеристиками можна придбати від 715 тис. грн з ПДВ.

Копитюк Олександр Вікторович  підприємницькою діяльністю займається з січня 2022 року. Зареєстрований ФОП у селі Чорниж Волинської області. За цей час Копитюк отримав підрядів на 2,2 млн грн. Підприємець постачав пиломатеріал, обладнання супутникового зв’язку Starlink, автомобілі. У 2022 році Копитюк став власником ще трьох фірм – ТОВ “Бандерик Груп”, ТОВ “СмартРитейл” та ТОВ “Індустріальний монтаж”.

Залиште відповідь