На Кіровоградщині приватні телеканали отримають понад мільйон на піар влади
16.03.2023   //   103 Переглядів

Приватні телекомпанії TTV і Центральноукраїнське бюро новин з початку 2023 року отримали контракти на висвітлення діяльності влади.

Як ідеться в системі Prozorro, Виконавчий комітет Кропивницької міської ради 1 лютого уклав з ТОВ «Телерадіокомпанія TTV» угоду на загальну суму 800 тис. грн (з яких 133,3 тис. грн – ПДВ) про надання інформаційних послуг. Згідно з договором, протягом року телеканал має зняти 1040 хв інформаційних сюжетів за участі міського голови, посадовців та депутатів Кропивницької міськради для інформування мешканців обласного центру.

Ще 300 тис. грн (з яких 50 тис. грн ПДВ) TTV отримає від управління комунікацій та зв’язків із громадськістю Кіровоградської ОДА. Згідно з угодою від 14 лютого, телеканал має зняти 416,6 хв сюжетів про громадсько-політичне та соціальне життя області.

ТОВ «Телерадіокомпанія TTV» записане на Михайла Івановича Попова та Ігоря Володимировича Краснюка, котрий також є директором ТОВ ВКФ «Спліт», що належить депутату Кіровоградської облради від «Слуги народу» Ігорю Волкову. Власне, Волков був засновником телеканалу до 2015 року, проте перед черговими місцевими виборами юридично вийшов зі складу власників. Упродовж тривалого часу вказаний телеканал отримує кошти із міського бюджету на висвітлення діяльності влади. Водночас одним із топових спікерів телеканалу лишається саме Волков.

Контракт на 100 тис. грн (з яких 166,6 тис. грн ПДВ) отримало ТОВ «Центральноукраїнське бюро новин» від управління справами Олександрійської міської ради. За угодою від 22 лютого, протягом року підприємство має зняти 250 хвилин сюжетів про діяльність мерії.

Телеканал записаний на Вадима Жоржовича Мурованого, котрий раніше був радником нинішнього мера Олександрії Сергія Кузьменка. Як відзначають медіаорганізації, котрі відстежують джинсу у ЗМІ, саме Кузьменко є топовим героєм сюжетів телеканалу. Управління справами Олександрійської мерії очолює Сергій Завалій, який до 2018 року був серед засновників агропідприємства Кузьменків.

Залиште відповідь