Чернівецькі комунальники можуть аномально дешево купити запчастини
16.03.2023   //   73 Переглядів

КП “Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство” проводить закупівлю механічних запасних частин. Попри очікувану вартість у 5,6 млн грн, комунальники можуть отримати товар відчутно дешевше.

Про це йдеться на порталі Прозорро.

За техзавданням передбачена покупка 830 комплектів запчастин. Серед них аварійні з’єднання, болти, пружини, муфти, клапани, гайки, датчики, компресори, прокладки, лобове скло, сальники тощо. Їх мають поставляти до кінця року.

На торги прийшли два учасники. І підприємець Олег Трач запропонував 5,5 млн грн. Натомість інший учасник – ТОВ «Чернівціавторесурс» надав суттєво нижчу пропозицію у 3,4 млн грн.

Згідно з документами, переможець аукціону планує постачати запчастини «Самбірський машинобудівний завод», що на Львівщині.

Його пропозиція є більш ніж на 30% дешевшою за від ціни аукціону, а тому замовник чекає на пояснення аномально низької ціни. На сьогодні повідомлено про намір, але сам договір ще не укладено. 

ТОВ «Чернівціавторесурс» належить Івану Гринчуку та Андрію Герасимчуку. Компанія давно співпрацює із КП “Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство” і має з ним найбільше угод: на 11 мільйонів гривень.

Зокрема, фірма постачала запчастини у 2017-2019 роках. При цьому у 2017 році її пропозиція також була аномально дешевою. При очікуваній вартості у 3 млн грн, комунальники купили запчастини за 1,78 млн грн.

У 2022 році  ТОВ «Чернівціавторесурс» також виграв аукціон (пропонували 2,4 млн при вартості у 3,7), але тендер скасували через війну. 

Залиште відповідь