Комунальники Вільногірська на Дніпропетровщині замовляють послуги у підприємця, чия жінка є місцевою депутаткою 
14.03.2023   //   72 Переглядів

8 березня КП Управляюча компанія “Жилкомсервіс” Вільногірської міської ради Дніпропетровської області прозвітувала про пряму угоду вартістю 1,4 млн. грн. на отримання транспортних послуг від ФОП Олександр Повстень.

Закупівля проведена без використання електронної системи «Прозорро».

Підприємець надасть комунальникам транспортні послуги:

  • 730 годин роботи екскаватора-навантажувача Caterpillar 428F;
  • 771 годин роботи самоскиду КАМАЗ 55111.

Очікувана вартість закупівлі  складає 1 млн. 388 тис. 650 грн. Строк надання послуг – до кінця 2023 року. Умови роботи транспортних засобів в закупівлі не деталізовані.

ФОП Олександр Повстень веде підприємницьку діяльність більше 19 років. Він має 34 непов’язаних між собою видів діяльності. З 2016 року підприємець отримав замовлень майже на 8 млн. грн. Всі переможні закупівлі оформлені як звіти про договір або допорогові. Головні замовники послуг ФОП Повстень – департаменти та комунальні підприємства Вільногірської міської ради.

Дружина Олександра Васильовича Юлія Повстень є діючою депутаткою Вільногірської міської ради від забороненої партії «Опозиційна платформа – За життя!». У минулому скликанні вона засідала в міськраді Вільногірська від політичної партії “Опозиційний блок”. Юлія Повстень також має свій ФОП. Жінка вроздріб торгує м’ясом.

 

Залиште відповідь