Департамент соцполітики Кривого Рогу знову замовив “Гостьові картки криворіжця” для внутрішньо переміщених осіб  
14.03.2023   //   107 Переглядів

8 березня департамент соціальної політики виконкому Криворізької міськради замовив у ТОВ «МД Софт» послуг з програмування програмними додатками безконтактних карток на 4,3 млн. грн.  .

Інформація про укладену угоду міститься в системі «Прозорро».

Загалом чиновники замовили програмування:

  • 30 тисяч штук «Гостьових карток криворіжця» для внутрішньо переміщених осіб. Вартість програмування 104,5 грн. за картку;
  • 17,7 тисяч штук «Карток криворіжця» для зареєстрованих мешканців міста. Вартість програмування 82,5 грн. за картку.

Сума укладеної угоди складає 4 млн. 324 тис. 650 грн.

ТОВ «МД Софт» має виконати замовлення до 15 грудня 2023 року. Програмувати картки для криворіжців та ВПО будуть в Києві, за місцем реєстрації виконавця, а потім доставляти у Кривий Ріг в офіс замовника.  

Згідно договору, картки для мешканців Кривого Рогу персоналізують, а потім запишуть «освітянський», «транспортний», «медичний», «торгівельний» додатки, а також додаток «електронний гаманець», протестують можливості поповнення балансу картки в касових та торгівельних терміналах.

Для внутрішньо переміщених осіб лишається персоналізація, запис «транспортного» та «освітянського» додатків, а також додається «ідентифікаційний» додаток для ідентифікації утримувача картки в новоствореному реєстрі ВПО.

Також всі картки протестують на предмет працездатності додатків, віддаленого блокування та деблокування картки.

Департамент соцполітики вже вдруге закуповує послуги з програмування 30 тисяч  “Гостьових карток” для внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території Кривого Рогу. Через скорочення видатків, чиновники в грудні 2022 року запрограмували лише 2 тисячі карток. 

ТОВ “МД Софт” існує з серпня 2017 року. За місцем прописки ТОВ «МД Софт» – м.Київ, вул. Черняховського 16/30, офіс 5, – зареєстровано ще зо два десятки компаній.  Засновниця фірми ТОВ “МД Софт” дніпрянка Євгенія Кальмус. Ця жінка працює як фізособа-підприємниця в сфері спеціалізованої медичної практики. В жовтні 2019 році вона передала права на компанію мешканцю Дніпра Віталію Демешку, і саме відтоді фірма почала отримувати підряди у Кривому Розі. При чому до 2019 року компанія не проявляла жодної активності у бюджетних закупівлях. 

Сьогодні в активі ТОВ «МД Софт» 88 договорів на 115 млн. грн. Всі ці замовлення надійшли від криворізьких бюджетних організацій та установ. Головні замовники послуг київської фірми:

  • департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради (25,8 млн. грн.),
  • департамент соціальної політики виконкому Криворізької міської ради (56,7 млн. грн.),
  • КП “Центр електронних послуг” Криворізької міської ради (82,6 млн. грн.),
  • комунальні транспортні підприємства та учбові заклади міста.

Всі закупівлі – в рамках проекта «Картка криворіжця».

Нагадаємо, що впроваджує в Кривому Розі проект «Картка криворіжця» якраз КП «Центр електронних платежів», очільник якого Євген Кривенко був призначений на посаду в жовтні 2019 року та має зв’язок з директором ТОВ “МД Софт” Віталієм Демешко. Демешко керував приватним підприємством «Кіт-Сервіс» в роки, коли мати Євгена Кривенка – Ніна Кривенко, значилася єдиною власницею цього підприємства. Докладно про це розповіли журналісти видання Bihus.Info

КП “Центр електронних послуг” та ТОВ «МД Софт» об’єднує кримінальне провадження №12019040030000045 від 08.01.2019. За версією слідства, на території Дніпропетровщини діє злочинна група, яка вчиняє привласнення бюджетних коштів для чого плодить фіктивні підконтрольні підприємства, а потім за їх допомогою формує документи прикриття для створення уяви проведення реальних фінансово-господарських операцій, мінімізації податку на додану вартість та податку на прибуток, здійснення переведення безготівкових коштів на готівку. Останнє засідання по справі, що є в судовому реєстрі, датовано січнем 2021 року. Жовтневий районний суд Дніпра продовжив тоді строк досудового розслідування кримінального провадження до липня 2021 року після чого справа «заглохла».

Раніше керівник КП «Центр електронних послуг» Євген Кривенко працював в Дніпрі в департаменті транспорту. Там він запам’ятався схемою по впровадженню послуги з встановлення та обслуговування GPS-трекінгу у фірми, яку очолював його брат. 

Залиште відповідь