Тернопільська міськрада витратить понад 2 мільйона на “засекречені” квадрокоптери
13.03.2023   //   469 Переглядів

Тернопільська міська рада прозвітувала про підписання договору на придбання квадрокоптерів загальною вартістю 2,25 мільйона гривень. Контракт 10-го березня було підписано з ФОП Павлюк Наталією Степанівною. Відповідна інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro. 

Замовник опублікував і сам договір і специфікацію, однак при цьому приховав інформація про кількість квадрокоптерів, їхню технічну специфікацію та ціну. Відповідно зрозуміти, що саме та скільки купив замовник, наразі неможливо. Відомо лише, що поставити замовлений товар підприємиця має в строк до 24-го березня поточного року. 

Львівська підприємиця Наталія Павлюк зареєструвала власний ФОП у 2020-му році. Спеціалізується на роздрібній торгівлі комп’ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням. При цьому особливо успішною чи досвідченою в публічних закупівлях пані Павлюк не назвеш. Це три роки діяльності вона отримала лище 4 замовлення, причому контракт з Тернопільською міськрадою став найбільшим серед підписаних підприємицею через систему Prozorro. Крім цього Наталія Павлюк має за 74,23 тис грн поставити зарядну станцію Ecoflow delta max для Управління поліції охорони у Львівській області, а також вже продала 29 павербанків на суму 89,68 тис грн для Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області та 20 павербанків на 58,4 тис грн для Пустомитівської міжрайонної державної лабораторіії Держпродспоживслужби.

Залиште відповідь