Закарпатська облпрокуратура замовила технічну підтримку сайту за 147 тисяч
10.03.2023   //   121 Переглядів

Закарпатська обласна прокуратура 28 лютого замовила ПрАТ “Фінпорт текнолоджіс інк.” послуги з технічної підтримки веб-сайту облпрокуратури за 146,85 тис грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Підрядник технічно підтримуватиме сайт з лютого по грудень 2023 року. Оплата передбачена помісячно – 13,35 тис грн.

Закупівля проведена за процедурою «відкриті торги з особливостями». На торги прийшов один учасник – “Фінпорт текнолоджіс інк.”

Очікувана вартість становила 147 тис грн. Тобто економія склала менше 1%.

Як повідомлялося, у 2014 році Генпрокуратура України замовляла підтримку та розширення веб-порталу прокуратури за 2,1 млн грн саме у ПАТ «Фінпорт Текнолоджіс Інк.», оскільки ця компанія ще у 2006 році створили сайт прокуратури. Вона також надала невиключну ліцензію на програмний комплекс «Web Logic Publishing», який надає можливість змінювати на керувати порталом. Цей програмний комплекс, згідно із свідоцтвом про реєстрацію авторського права на твір, належить саме «Фінпорт Текнолоджіс Інк.».

Згідно з даними Youcontrol, кінцевим бенефіціарним власником ПАТ «Фінпорт Текнолоджіс Інк.» є відомий львівський бізнесмен Зіновій Козицький.

Зазначимо, що у 2021 році в інтерв’ю «Економічній правді» на питання журналіста, чи правда, що за часів Віктора Януковича, у 2012 році, у компаніях Козицького прокуратура вилучала документи, бізнесмен відповів: «Виїмки тривали рік і були безпідставними».

А на питання, хто замовник, Козицький зазначив: «Прокуратура. Люди просто хотіли грошей, а ми не давали й отримали 18 томів справи. За півтора року її закрили за відсутністю складу злочину».

Залиште відповідь