Сільрада на Рівненщині віддала черговий мільйон на утримання доріг улюбленому підряднику 
10.03.2023   //   385 Переглядів

Городоцька сільська рада що на Рівненщині за день прозвітувала про підписання 5-ти однотипних контрактів на експлуатаційне утримання доріг села Обарів. Загальна вартість замовлення, що було зроблено ТзОВ “Будівельна компанія “Будальянс груп”, складає 989,84 тис грн.

Про усі п’ять замовлень рада прозвітувала в один день – 7-го березня. При цьому замовник обмежився лише звітом, не завантажуючи до системи Prozorro підписаних договорів та не проводячи конкурентних торгів. Вартість кожного контракту  максимально наближена до порогової суми в 200 тисяч гривень:

  • експлуатаційне утримання вул.Крейдяна199,21 тис грн;
  • експлуатаційне утримання вул.Грушевського198,3 тис грн;
  • експлуатаційне утримання вул.Тополева 197,93 тис грн;
  • експлуатаційне утримання вул.Лесі Українки197,93 тис грн;
  • експлуатаційне утримання вул.Озерна 196,48 тис грн.

ТзОВ “Будівельна компанія “Будальянс груп” є улюбленим підрядником Городоцької сільської ради. З моменту впровадження Prozorro сторони підписали вже 169 договорів на загальну суму 187,08 мільйонів гривень. На більшу суму з “Будальянс груп” має контакти лише Служба автомобільних доргів у Рівненськійо області. 

Засновниками підприємства вказаний столичний бізнесмен Ігор Войтко та АТ “Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд “Аквітас”, 95% акцій якого належать киянці Ользі Стригуновій та громадянці Словаччини Олені Хлевні.  

Залиште відповідь