У Кривому Розі комунальники без торгів купили генераторів майже на 11 мільйонів 
07.03.2023   //   566 Переглядів

1 березня КП «Кривбасводоканал» та КПТМ “Криворіжтепломережа” прозвітували про закупівлю генераторів на 10,7 млн. грн. у ТОВ ТСК “Альфатех”.

Інформація про укладені угоди міститься в системі «Прозорро».

  • КП “Кривбасводоканал” придбало 5 генераторних установок Wiba W53NBLSS70  (Франція) та 2 дизельних генератора Starkgen SGT-255SX (Туреччина) на загальну суму 7 млн. 062 тис. 750 грн.
  • КПТМ “Криворіжтепломережа” придбало 6 турецьких генераторів Starkgen на суму 3,75 млн. грн.

Джерело фінансування – бюджет Криворізької міської територіальної громади.

Постачальник генераторів – ТОВ Торгівельно-сервісна компанія “Альфатех”. Фірма прописана в Києві. Засновники – компанія “Біоріка Холдінг Лімітед” з Сейшельських островів. Кінцевий бенефіціар та директор Олександр Корнійчук з села Пищики Білоцерківського району Київської області. Компанія вперше спрацювала з криворізькими комунальниками.

ТОВ ТСК “Альфатех” – компанія з орбіти дніпровського мільйонера Вадима Єрмолаєва. Головний офіс компанії Торговий Дім Альфатех розташований на Дніпропетровщині в селищі Підгородне. На сайті компанії номер телефону київської філії співпадає з реєстраційним номером телефону ТОВ ТСК “Альфатех”.

Не так давно на сайті з’явився новий розділ, в якому продають генератори. Компанія пропонує моделі лише двох виробників – Wiba та Starkgen. Ціни на моделі генераторів не вказані. 

Тільки за останні два роки КП «Кривбасводоканал» купив у фірми Єрмолаєва різної спецтехніки на 42,3 млн. грн. Загалом з бюджету Кривого Рогу компанія отримала 93 млн. грн. Загалом фірми Єрмолаєва тримають монополію на постачання техніки для комунальників по всій Дніпропетровщині. 

Залиште відповідь