На Житомирщині після моніторингу аудиторів розірвали угоду з переможцем тендеру на реконструкцію ліцею, щоб укласти нову
07.03.2023   //   70 Переглядів

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Глибочицької сільської ради (Житомирська область) прозвітував про угоду з ТОВ “Будівельно-торгівельна компанія “Лідер” з реконструкції ліцею з добудовою захисних споруд подвійного призначення. Вартість робіт склала 5,98 млн грн.

Про це йдеться в угоді, опублікованій 3 березня на ресурсі ProZorro.

Закупівля проведена без використання електронної системи, в ProZorro лише опублікували укладену ще 24 лютого угоду.

Це вже друга спроба замовника укласти угоду з ТОВ “Будівельно-торгівельна компанія “Лідер”.

В листопаді 2022 року замовник вже проводив закупівлю за процедурою відкриті торги з особливостями на  реконструкцію ліцею з добудовою захисних споруд подвійного призначення. Тоді очікувана вартість закупівлі склала 8,1 млн грн. Участь у тендері взяло п’ять учасників: ТОВ “Будівельно-торгівельна компанія “Лідер”,ПП “Компанія Рос”, ПРБФ “Комунальник”, ПП “Будівельно-монтажна фірма “Майстер” та ФОП Ємільянов Володимир Ананійович. Учасники активно торгувалися, скинувши ціну від 8 млн грн до 5,98 млн грн.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Глибочицької сільської ради 27 грудня уклав угоду з ТОВ “Будівельно-торгівельна компанія “Лідер” вартістю 5,98 млн грн.

На початку лютого 2023 року Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області розпочало моніторинг закупівлі. Аудиторів зацікавило яким чином та на підставі яких документів замовником здійснено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат та визначено його очікувану вартість.

За результатами моніторингу аудитори виявили порушенн у тендерній документації, яка складена не у відповідності до вимог закону, а також не відхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону. В останній день лютого відділ освіти, культури, молоді та спорту Глибочицької сільської ради виправив виявленні порушення, розірвавши угоду з ТОВ “Будівельно-торгівельна компанія “Лідер”.

ТОВ “Будівельно-торгівельна компанія “Лідер” засноване в 2010 році в Києві. Власником і директором фірми є Андрій Єфименко. З 2019 року фірма отримала підрядів на 27,5 млн грн.

 

Залиште відповідь