Комунальники з Черкащини купують комплект для ремонту доріг за 4 мільйона
07.03.2023   //   136 Переглядів

Комунальники з Городища купують техніку для струменевого ремонту доріг та вантажівку. Відповідне оголошення опубліковане на початку березня у системі “Прозорро”. Очікувана вартість майбутньої техніки – трохи менше 2,4 млн гривень, а вантажівки – 1,5 млн гривень. Це найдорожче придбання комунальників з початку повномасштабного вторгнення.

Оголошення міститься у системі “Прозорро”.

Комунальники хочуть придбати установку, яка встановлюватиметься на шасі наявної у них техніки. Вага комплекту не має перевищувати 2,5 тони. Обладнання має бути новим з об’ємом баку для емульсії не менше 1,3 тисяч літрів. 

Крім того, 28 лютого була оголошена закупівля вантажівки Mercedes-Benz Axor 1824 на яку може бути встановлено відповідний механізм для ремонту доріг. Очікувана вартість закупівлі складає 1,5 млн гривень. 

Таким чином, очікувана загальна вартість комплекту складає трохи менше 4 млн гривень. З моменту повномасштабного вторгнення військ російської федерації – це найкоштовніше придбання техніки комунальниками. Подання пропозицій учасників триватиме до 15-го березня, після чого відбудеться розкриття пропозицій та їх розгляд. 

 

Залиште відповідь