Тернопільська міськрада витратила 380 тисяч на секретну кількість Starlink
06.03.2023   //   115 Переглядів

 Тернопільська міська рада прозвітувала про придбання за 380 тисяч гривень терміналів для супутникового інтернету. Постачальником, що має надати раді необхідну техніку, було обрано ФОПа Дідик Романа Богдановича. Відповідна інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro. 

Термінали придбали без застосування конкурентної процедури закупівлі. Скажемо більше, точна кількість обладнання також не відома, оскільки дані про це замовник вирішив не оприлюднювати.

Договором передбачено, що підприємець мав поставити товар до 1 березня поточного року та замінити у разі виявлення дефектів чи несправностей. Наразі на єдиному веб-порталі використання публічних коштів відсутня інформація про оплату відповідно до згаданого вище договору. 

Наразі Роман Дідик має 16 підписаних через Prozorro на загальну суму 1,66 млн грн. У грудні 2022 року ФОП уже підписував з Тернопільською міською радою два договори на поставку 10 терміналів Starlink на загальну суму 400 тисяч гривень. Тоді кількість придбаного товару, як і їхню ціну, не приховували. 

Окрім діяльності в якості ФОПа Роман Дідик є в числі співзасновників ТОВ “Хардсофт” та ТОВ “Габарит КЛ”. 

Залиште відповідь