Уманські комунальники знову орендували техніку в оточення скандального екс-депутата
28.02.2023   //   81 Переглядів

КП “Уманьводоканал” провів тендер на оренду спеціальної техніки з водієм для земляних робіт, вартістю 1,1 млн грн.

Про це свідчать дані “Прозорро”.

10 січня комунальне підприємство “Уманьводоканал” оголосило про закупівлю оренди трьох екскаваторів: одного міні-екскаватора, одного колісного та ще одного гусеничного. Загальна тривалість оренди має скласти 800 годин до кінця цього року. Очікувана вартість закупівлі була визначена у розмірі 1,12 млн гривень.

Саме такою була пропозиція єдиного учасника – місцевого підприємства “Центр-монтаж-енерго”. Умовами договору передбачено надання виконавцями техніки разом з оператором, а також із матеріалами, відповідно, і паливом. 

Для оренди підприємці нададуть комунальникам гусеничний екскаватор JCB 67C-1 за ціною 1,2 тисячі гривень за годину оренди, екскаватор-навантажувач JCB 3CX за таку ж ціну та колісний екскаватор Doosan, ціною оренди у 2 тисячі гривень за годину.

Це не перша подібна угода, укладена між комунальниками та “Центр-монтаж-енерго”. У минулому році вони вже співпрацювали на аналогічних умовах. Тоді вартість договору була 352 тисячі гривень. 

Усього ж в активі уманського підрядника понад 200 угод з розпорядниками публічних коштів, з яких 16 укладені саме з КП “Уманьводоканал”, а їхня вартість дещо менша 10 млн гривень. Окрім оренди техніки, підприємство також здійснює на замовлення комунальників різні ремонтні роботи.

Додамо, компанія належить оточенню Володимира Кокодзея – екс-депутата Черкаської обласної ради, який обирався за списком партії “Відродження”. Її раніше очолював одіозний народний депутат Антон Яценко. У 2019 році Кокодзея затримували за отримання хабара. Нині суд у цій справі триває, втім у судовому розгляді оголошено перерву через мобілізацію Кокодзея.

Залиште відповідь