У Житомирі замовили за 700 тисяч проектну документацію з реконструкції двоповерхової будівлі під гуртожиток для ВПО на території лікарні
28.02.2023   //   76 Переглядів

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА 21 лютого замовив у ТОВ «Містобудування» послуги з розробки проєктної документації з реконструкції двоповерхової будівлі КНП «Обласний перинатальний центр» Житомирської обласної ради під гуртожиток для розміщення внутрішньо переміщених осіб. Вартість угоди склала 698,8 тис  грн.

Про це йдеться в системі Prozorro.

Закупівля проведена без використання електронної системи, в ProZorro не опубліковано ні договору, ні тендерної документації.

Розробити проєктну документацію ТОВ «Містобудування» має до 31 грудня 2023 року.

У 2023 році департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА вже уклав з фірмою 22 угоди на 2 млн грн, враховуючи поточний договір. Зокрема департамент Житомирської ОДА віддав ТОВ «Містобудування»  підряди на розробку проєктної документації з будівництва фортифікаційних споруд для потреб оборони на території Коростенського району.

ТОВ «Містобудування» зареєстроване в Житомирі в листопаді 2019 року. Власник фірми – житомирянин Пустовіт Олексій Феліксович.

Залиште відповідь