Проігнорувавши власні вимоги Олександрійський пансіонат замовляє продукти у кропивницького ФОПа
28.02.2023   //   163 Переглядів

Олександрійський геріатричний пансіонат зі спеціальним відділеннями, що на Кіровоградщині, 9 лютого підписав контракт з ФОП Гребенюк Олени Олександрівни на поставку закладу масла та спреду на суму 149,49 тис грн.

Про це повідомляється в “Прозорро”

Було проведено відкриті торги з особливостями, очікувана вартість складала 152 тис грн. За умовами тендерної документації постачальник має за заявкою пансіонату доставити загалом 210 кг солодковершкового масла жирністю не менше 72,6%, а також 1250 кг солодковершкового спреду жирністю не менше 72%. Фасований товар має бути у пакування по 5 кг. При цьому на упаковках має бути вказана дата виробництва, умови зберігання та термін придатності. 

Характерно, що Олена Гребенюк була єдиною учасницею торгів тож власне й отримала замовлення запропонувавши поставити масло за ціною 169 грн/кг, а спред – 91 грн/кг. Відповідно до поданих документів пансіонат отримає продукцію ТОВ “Деражнянський молочний завод”, бенефіціаром якого є депутат Деражнянської міської міської ради від “Європейської солідарності” Валерій Яглінський. 

Попри те що пропозиція Олени Гребенюк була єдиною, яку Олександрійський геріатричний пансіонат перевіряв на відповідність тендерній документації, медзаклад все ж допустився помилки. Так серед інших документів, які вимагались від учасника торігв, пансіонат вимагав надати гарантійний листу про те, що термін придатності товару на момент поставки буде становити не менше 95% до загального строку зберігання. Такого листа однак учасник не надав, чим порушив вимоги замовника. Відповідно пропозиція підприємиці мала бути відхилена, однак цього зроблено не було. 

Варто зауважити, що аналогічне порушення замовник допустив підписавши з Оленою Гребенюк договір на поставку оброблених фруктів та овочів на загальну суму 96,99 тисяч гривень. Та ж вимога щодо наявності гарантійного листа, яка була не виконана.

Кропивничанка Олена Гребенюк, яка зареєструвала свій ФОП у серпні 2017-го року є доволі активним учасником публічних закупівель. З моменту реєстрація підприємиця підписала вже 450 договорів на 35,93 мільйонів гривень. 

Варто зауважити, що ідентичну з Оленою Гребенюк адресу реєстрації має ще одна підприємиця – Тканова Людмила Володимирівна. Крім того, під час закупівлі фруктів в 2019-му та 2020-му роках, Тканова вказувала номер телефону який в подальшому значився як контактний номер Олени Гребенюк. Тим не менш, на торги ФОПи спільно не ходили.

Залиште відповідь