Чернігівський онкоцентрї без тендерів віддав місцевій фірмі підряди з капремонту на 18 мільйонів
28.02.2023   //   83 Переглядів

КНП “Чернігівський медичний центр сучасної онкології” 23 лютого уклав три угоди з ДП “Укрсівербуд” ЗАТ ДСК на капітальний ремонт. Загальна вартість угод склала 18,2 млн грн.

Про це повідомляється в системі “Прозорро”.

Закупівля проведена без використання електронної системи за процедурою “Українська Визвольна Війна”. 

У першій угоді мова йде про капітальний ремонт цоколя та вимощення головного корпусу КНП «Чернігівський медичний центр сучасної онкології» за 3,2 млн грн.

У другій угоді мова йде про ремонт покрівлі головного корпусу медичного центру за 11,5 млн грн.

У третій угоді мова йде про ремонт (підсилення) зовнішніх огороджувальних конструкцій цегляних стін головного корпусу медичного центру за 3,5 млн грн.

Всі роботи ДП “Укрсівербуд” ЗАТ ДСК  має виконати до 31 липня 2023 року.

ДП “Укрсівербуд” ЗАТ ДСК зареєстроване в 1998 році в Чернігові. Фірма належить ТОВ “ДСК1”, власником якої у реєстрі значиться Віктор Вереша. У 2015 році компанію Вереші пов’язували з чернігівською міською радою, вона викупила борг ПАТ “Домобудівник”, рятуючи міського голову Олександра Соколова від кримінального переслідування.

Ще 5,7 млн грн медичний центр сучасної онкології віддав ФОПу Пергаменщику Максиму Юрійовичу на ремонт фасаду 6-поверхової будівлі головного корпусу з заміною віконних та дверних блоків, пошкоджених внаслідок військової збройної агресії РФ. 

ФОП  Пергаменщик Максим Юрійович зареєстрований у Чернігові, займається підприємницькою діяльністю з 2003 року. З 2016 року Пергаменщик Максим отримав підрядів на 14 мільйонів.

Залиште відповідь