У Кривому Розі витратять 360 тисяч гривень на новий дизайн тролейбусів та автобусів
27.02.2023   //   759 Переглядів

23 лютого КП «Міський тролейбус» підписало договір вартістю 359,9 тис. грн. із ФОП Олег Мезен на послуги з дизайнерського оформлення кузовів та салонів комунального транспорту.

Закупівля проведена за процедурою «відкриті торги з особливостями».

КП «Міський тролейбус» замовило 20 послуг з брендування рухомого складу – комунальних тролейбусів та автобусів. Виконавець робіт має затвердити у замовника послуг дизайн-макет розміщення всіх елементів оформлення кузовів та салонів рухомого складу, включаючи нанесення інформації, написів та реклами, надрукувати та поклеїти всі інформаційні та рекламні наклейки.

Всі роботи мають бути виконані до кінця року.  Участь у закупівлі взяв один учасник – ФОП Олег Мезен. 23 лютого КП «Міський тролейбус» підписало із підприємцем договір. Згідно укладеної угоди, брендування однієї одиниці транспорту буде коштувати  17 тис. 995 грн.

ФОП Олег Мезен зареєстровано в вересні 2014 року. Підприємець відкрив 26 видів діяльності.

З 2019 року ФОП Мезен регулярно отримує замовлення на дизайнерське оформлення комунального  транспорту – клеїть рекламу, логотипи міста та кольорову світлодіодну підсвітку на комунальні автобуси, трамваї та тролейбуси.

Також Мезен здає в оренду КП «Швидкісний трамвай» автомобіль Volkswagen Crafter. Загалом місцевим транспортним підприємствам підприємець надав послуг на 1,7 млн. грн. Всі вони проведені без торгів та оформлені як звіти про договір.

Зазначимо, що в 2016 році році Олег Мезен керував ТОВ «Всеукраїнський науково-виробничий інститут архітектури та землевпорядкування». Цією компанією в той час він володів разом із дружиною директора КП «Швидкісний трамвай» Руслана Божко, Наталією Божко. Компанія надавала послуги бюджетним організаціям. Сам Руслан Божко якраз керував  КП “Парковка та реклама” – організацією, що відповідала за рекламу та земельні питання в місті. Сьогодні фірма належить родині Олександра Зубенка, який також встиг покерувати КП «Парковка та реклама» до Божко.

Як повідомляє судовий реєстр, в січні 2019 року, під час виборів президента та парламенту, Мезен, який на той час працював директором рекламного агентства ТОВ «Медіа Тєк», надрукував та розмістив на біг бордах у Центрально-Міському районі матеріали передвиборної агітації без зазначення відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. В суді він факт порушення правил передвиборчої агітації визнав, сплатив штраф та погасив судові витрати.

Сьогодні ТОВ «Медіа Тєк» належить родині Олександра Зубенка та родині колишнього чиновника та регіонала Сергія Гетмана, який свого часу працював у Криворізькому виконкомі на посаді начальника відділу з питань реклами.

Зауважимо, що весь комунальний транспорт Кривого Рогу є дотаційним. Витрати на нове брендування для тролейбусів не є нагальною потребою для міста під час війни. 

Залиште відповідь