Чорнобильська фірма у Чернігові за секретними цінами облаштує укриття за 7 мільйонів
27.02.2023   //   63 Переглядів

Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради уклало угоду з ТОВ “Будівельно-монтажне управління Укртрансбуд” на поточний ремонт приміщень для облаштування споруд цивільного захисту в школі № 35. Вартість угоди склала 7,15 млн грн.

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.

ТОВ “Будівельно-монтажне управління Укртрансбуд” має відремонтувати приміщення для облаштування споруди цивільного захисту в школі № 35 до 15 березня 2024 року. Підрядник має провести загальнобудівельні роботи, провести водопостачання та каналізацію, провести систему вентиляції та електротехнічні роботи. 

Закупівлю провели за спрощеною процедурою «Українська визвольна війна», згідно з якою замовники за необхідності швидкої закупівлі мають право не організовувати тендер.

ТОВ “Будівельно-монтажне управління Укртрансбуд” засноване в 1999 році та зареєстроване в місті Чорнобиль, Київської області. Власниками фірми є Дмитро та Любов Стрілецькі. До квітня 2019 року до бенефіціарних власників фірми входив Ігор Рудницький, який є бенефіціарним власником ТОВ “Укртрансбудвентиляція” та ПП “Проммеханізація”. ТОВ «Будівельно-монтажне управління Укртрансбуд» серед засновників «Укртрансбуд». Раніше корпорація «Укртрансбуд» була одним із засновників ТОВ «Будівельна Компанія «Адамант» зі складу корпорації «Укрбуд», діяльність якої контролював екснардеп із «Волі народу» Максим Микитась

Залиште відповідь