Автівки закарпатської поліції доглянуть за майже 600 тисяч
27.02.2023   //   69 Переглядів

Головне управління Національної поліції в Закарпатській області замовило ТОВ “Авто акорд” послуги з гарантійного технічного обслуговування та ремонту службових автомобілів за 569 тис грн.

Відповідна інформація розміщена в системі «Прозорро» 21 лютого.

Підрядник до кінця року буде обслуговувати та ремонтувати службові автівки Renault Duster, Renault Megane, Renault Dokker, Renault Exspres, Peugeot, Peugeot Boxer.

Закупівля проведена без використання електронної системи за процедурою «Українська Визволь                      на Війна», що дозволяє швидко проводити тендери в умовах воєнного часу і передбачає участь єдиної фірми.

В «Прозорро» не опублікований договір, водночас відомо, що фірма надасть 232 послуги. Детальнішої інформації в «Прозорро» нема.

“Авто акорд” з села Клячаново Мукачівського району на чолі з Денисом Базьо належить Роману Романюку, Василю Кубаричу і Мирославі Токар – дружині ексголови Мукачівської РДА Іллі Токара. У системі «YouControl» повідомлялося, що у деяких компаніях, які вона відносила у групу родини Токар, партнерами є члени родин нардепів Віктора Балоги та Василя Петьовки.

Згідно з «Прозорро», з 2016 року фірма отримала підрядів на загальну суму 133,39 млн грн.

 

Залиште відповідь