Стерилізація собак у Чернівцях за рік може вирости на 600 тисяч
26.02.2023   //   48 Переглядів

Департамент транспорту та окремих питань комунального господарства Чернівецької міської ради проводить тендер на послуги відлову, стерилізації, ревакцинації та тимчасової ізоляції безпритульних собак за 7,93 млн грн.

Аукціон має відбутися 27 лютого, а послуги підрядник надаватиме протягом року.

Виконавець повинен мати необхідний персонал (лікар-ветеринар, працівник по догляду за тваринами, ловець тварин, водій, оператор) та матеріально-технічну базу (приміщення для хірургічних втручань, для огляду тварин, для післяопераційного утримання тварин, доопераційного утримання тварин, приміщення ізолятору, вольєри не менше 50 шт, облаштоване місце для вигулу собак, автомобіль, кімната для прикусорів, засоби відлову)

Техзавдання передбачає відлов та обробку 950 собак, стерилізацію і вакцинацію 700, лікування 100 собак тощо.

Попередні 2 спроби провести цей тендер не вдалися. Ціна була 8,25 млн грн. Однак у обох випадках на торги прийшов один учасник – «Центр стерилізації тварин».

У березні 2022 року провели тендер на 7,29 мільйона гривень. Договір тоді уклали з комунальним підприємством «Центр стерилізації тварин». У підсумку обсяги були зменшені і підрядник отримав за свої послуги 6,6 млн грн.

КП «Центр стерилізації тварин» має угод на 23 млн грн. Найбільше – із департаментом ЖКГ, який із 2018 по 2021 рік замовляв послуги із відлову собак. Це коштувало від 2,7 до 4,6 млн грн.

Залиште відповідь