Криворізькі тепловики купили сіль на чверть дорожче чернігівської сільради 
26.02.2023   //   195 Переглядів

АТ «Криворізька теплоцентраль» замовила ФОП Бугаєв кам’яну сіль за 1,33 млн грн

Відповідна інформація опублікована в системі «Прозорро» 3 лютого.

Загалом Криворіжтеплоцентраль до 30 квітня планує отримати 110 тонн кам’яної солі. Вартість однієї тонни солі складає 12,1 тис. грн. Така сіль для промислових підприємств, зазвичай, не потребує пакування, вона є технічною та відпускається насипом.

Постачальник солі ФОП Григорій Бугаєв. Деталей закупівлі не опубліковано.

В лютому 2023 року Ріпкинська селищна рада (Чернігівська обл.) провела закупівлю 40 тонн солі. В ході торгів ціна за тонну солі склала 9,2 тис. грн. Різниця у вартості із криворізькою закупівлею складає 2,9 тис грн. на тонні. 

ФОП Григорій Бугаєв торгує продуктами харчування вже більше 13 років. Цю підприємницьку діяльність він веде з 20-річного віку. До квітня 2022 року він не працював на Прозорро. Проте за 10 місяців отримав замовлень вже на 35 млн. грн. Всі ці закупівлі – від криворізьких бюджетних установ. Найбільший замовник – департамент соціальної політики виконкому Криворізької міськради, який замовляв у підприємця тушонку. Як ФОП Бугаєв перепродавав м’ясні консерви за завищеними цінами, “Наші Гроші.Регіон” писали тут.

Григорій Бугаєв є діючим депутатом Металургійної районної ради від партії «Європейська солідарність». Це вже його другий похід у місцеву політику. Із цією політичною силою він балотувався і в 2015 році.

Залиште відповідь