Геопортал Кривого Рогу за 1,5 мільйона гривень буде обслуговувати ФОП з Дніпра 
26.02.2023   //   230 Переглядів

КП “Центр електронних послуг” Криворізької міської ради заплатить 1,5 млн. грн. ФОП Марина Чуб за послуги з обслуговування геоінформаційної системи та геопорталу міста Кривий Ріг.

Закупівля проведена без використання електронної системи «Прозоро».

15 лютого КП ЦЕП опублікувало звіт про укладений договір із підприємницею. ФОП Марина Чуб надасть послуги з обслуговування, підтримки, супроводження та забезпечення безперебійного функціонування Програмно-інтеграційного комплексу геоінформаційної системи та геопорталу міста Кривий Ріг. Інформація про кількість та якість робіт не деталізована. Строк виконання робіт  – до кінця 2023 року.

Свій ФОП дніпрянка Марина Чуб зареєструвала наприкінці червня 2022 року. ФОП Чуб має 22 види діяльності – від послуг прибирання до діяльності агентств новин. Вже в жовтні новостворена дніпровська підприємниця отримала замовлення від криворізьких чиновників і почала працювати над геопорталом міста. 

Підприємниці без торгів віддали підряд на 1,7 млн. грн. на створення модулів «Земельні ресурси», «Комунальне майно», підряд на 3,6 млн. грн. для створення модулів «Житлово-комунальне господарство», «Інвестиції та бюджет», а згодом замовили за 2,68 млн. грн. створення модуля «Організація дорожнього руху та моніторинг стану доріг».

З жовтня по грудень 2022 року ФОП Марина Чуб отримала від КП “Центр електронних послуг” замовлень на 8 млн. грн. У вільний від роботи над геопорталом Кривого Рогу час, підприємниця підторговує граблями та лопатами, постачає світильники водоканалу Дніпра.

За даними аналітичної платформи YouControl, жінка на ім’я Марина Чуб є керівницею ТОВ «Амгір Агро систем» в Дніпрі та інтернет-провайдера ТОВ «Фрегат» в Нікополі, а також керувала ТОВ «МП Автор» в Києві та «ТОВ «Телеміст 2012». Остання за даними аналітичної платформи YouControl входить до групи “Алеф” дніпровського бізнесмена Вадима Єрмолаєва та пов’язана із групою компаній родини колишнього секретаря міськради Дніпра та доларового мільярдера В’ячеслава Мішалова.

Засновником ТОВ «Амгір Агро систем» та ТОВ «МП Автор» є Володимир Штепа, який також пов’язаний з В’ячеславом Мішаловим та Вадимом Єрмолаєвим. Про це писало дніпровське видання БюроUA, коли компанії з орбіти підприємця Штепи та його більш потужних «друзів» розіграли закупівлю та отримали підряд із створення інформаційно-комунікаційного комплексу з мережевою інфраструктурою, що функціонує в міських закладах охорони здоров’я.

Замовник криворізького геопорталу – керівник криворізького комунального підприємства “Центр електронних послуг” Євген Кривенко раніше працював заступником директора департаменту транспорту та охорони навколишнього середовища Дніпропетровської міської ради.

Відомим він став після скандалу із нав’язаною місцевим перевізникам послуги з встановлення та обслуговування GPS-трекінгу у фірми, яку очолював його брат. До того ж розробник системи диспетчеризації, за яку примусили додатково сплачувати перевізників, також був пов’язаний з родиною Кривенко. Як з’ясували в дніпровській організації «Громадський контроль», за цією схемою також стояв діючий на той час секретар міськради Дніпра В’ячеслав Мішалов.

Залиште відповідь