Полтавські дорожники беруть два Skoda Kodiaq з ексклюзивним дизайном по 1,86 мільйона
23.02.2023   //   59 Переглядів

 ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» 20 лютого повідомив про укладання договору на придбання двох автомобілів Skoda Kodiaq, вартістю 3,72 млн грн.

Звіт оприлюднили в “Прозорро”, хоча саму закупівлю провели без використання електронної системи. 

Договір уклали із офіційним дилером Skoda «Автоцентр-Полтава». Сам договір та техзавдання в системі відсутні, тому комплектація авто невідома. Вартість одного автомобіля таким чином складає 1,86 млн грн.

Відомо лише, що авто мають поставити до 15 березня. Закуповуються  Skoda Kodiaq  з характеристиками: 2,0 TDI/147kW 7 DSG 4×4. 

В автосалонах Sкoda за схожую ціною біля 1,8 млн грн. продаються авто в комплектації Laurin & Klement. Сайт продавця зазначає, що ця машина має “ексклюзивний дизайн інтер’єру та зовнішнього вигляду”. Це дизельне авто з “автоматом” в найдорожчій комлепктації з додаванням ще певних опцій на замовлення покупця.

Цей тендер вдалося провести з третього разу. До цього у січні та лютому цього року торги не відбулися. Спочатку через відсутність пропозицій. Потім на торги прийшов «Автоцентр-Полтава», однак у його пропозиції виявили помилки, через які закупівлю відмінили.

Дорожники вже купляли Skoda Kodiaq у цього ж постачальника. Проте влітку 2020 року ці ж 2 автівки коштували їм майже вдвічі дешевше – 1,9 млн грн.

Більше того, у кінці 2022 року таке ж авто купляли івано-франківське СБУ за 1,72 млн грн та волинське СБУ за 1,62 млн грн.

Залиште відповідь