Чиновники Дніпропетровської ОДА відсудили для «Спецбудмонтаж-21» підряд на ремонт спортшколи у Першотравенську 
22.02.2023   //   102 Переглядів

8 лютого департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації уклав додаткову угоду з ПП «Спецбудмонтаж-21» про продовження строку дії договору реконструкції ДЮСШ «Шахтар» у Першотравенську Дніпропетровської області.

Інформація про це міститься в системі «Прозорро».

Згідно додаткової угоди, кінцевий строк виконання робіт перенесено на кінець 2024 року. Також змінено календарний графік та план фінансування робіт на 2022-2024 рік. Капітальні видатки на 2023 рік складають 2 млн. грн., які буде профінансовано з обласного бюджету.

Сама закупівля була проведена в лютому 2022 року. Переможцем торгів стало приватне підприємство «Спецмонтажбуд-21» із пропозицією 287,30 млн грн. Повідомлення про намір укласти договір було опубліковано 23 лютого 2022 року. Строки підписання та оприлюднення договору було відтерміновано до 4 квітня.

В травні 2022 року ця закупівля потрапила під фінмоніторинг Держаудитслужби. Згідно висновку аудиторів, було виявлено порушення – замовник  не відхилив тендерні пропозиції, які підлягали відхиленню відповідно до закону. Держаудитслужба зобов’язала замовника здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень шляхом припинення зобов’язань за договором про закупівлю, тобто протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку вимагала розірвати договір.

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації із висновком не погодився і пообіцяв оскаржити висновок у суді. В жовтні Дніпропетровський окружний суд позовну заяву замовника задовольнив.

Згідно даних Е-дата, за 2022 році за виконані на об’єкті роботи фірма «Спецбудмонтаж-21» вже отримала 5,99 млн грн.

Також за виконання авторського нагляду департамент заплатить ФОП Світлана Ноздренко 838 тис. 380 грн. Угоду на 2023-2024 рік уклали із підприємницею 9 лютого. В 2021 році ФОП Світлана Ноздренко виконала проектно-вишукувальні роботи. За них вона отримала 3,36 млн. грн.

ПП «Спецбудмонтаж-21» працює в Дніпрі з 2004 року. Фірма належить Миколі Станівому та Галині Тельновій, а керує компанією Олексій Тельнов. Підприємство є переможцем у 99 закупівлях на загальну суму 2,2 млрд. грн.

Ця фірма серед фаворитів у департамента капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації, чиновники якого вже віддали компанії замовлень на 1,7 млрд. грн. Наші гроші писали, що в тендерній пропозиції компанії на ремонт шкіл у Кривому Розі за програмою “Велике будівництво”, ціни на будматеріали були завищені втричі.   

 

Залиште відповідь