Школу у Чернігові за 5 мільйонів відремонтує фірма колишнього міського депутата
21.02.2023   //   93 Переглядів

Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради має намір укласти угоду з ТОВ “Інекс Реал” на ремонт будівлі школи № 13, пошкодженої внаслідок російської військової агресії. Вартість угоди може  скласти 5,2 млн грн. Про це йдеться в системі Prozorro.

Очікувана вартість закупівлі становила 6,2 млн грн. Участь у тендері взяло чотири учасники: ТОВ “Інекс Реал”, ПП “Фірма Номінал”, ТОВ “Укрспецсервіс” та ФОП Єрмак Світлана Анатоліївна.

Під час торгів учасники не змінювали свої цінові пропозиції. Однак завдяки первинній пропозиції учасників замовнику вдалося зекономити 994 тис. грн від очікуваної вартості.

У підсумку замовлення  на ремонт будівлі школи № 13 може дістати ТОВ “Інекс Реал”. Повідомлення про намір підписати відповідну угоду було опубліковано в системі Prozorro 16 лютого. 

ТОВ “Інекс Реал”  засноване у 2017 році у селі Старик Чернігівської області. Спеціалізується фірма на будівництві житлових і нежитлових будівель. Власником фірми є Юрій Євтушенко –  з 2007 року по жовтень 2015 року був депутатом Чернігівської міської ради, опісля був призначений на посаду директора департаменту житлово-комунального господарства Чернігівської ОДА. 

Залиште відповідь