Фірма, екс-директор якої пішов працювати в мерію Ізмаїла, отримала чергові 6 мільйонів від мерії
21.02.2023   //   94 Переглядів

Управління культури і туризму Ізмаїльської міської ради уклало договір з ТОВ «Альтаір-Буд» на поточний ремонт пункту незламності у одному з комунальних закладів міста. Вартість робіт – 6,2 млн грн.

Закупівлю провели без використання електронної системи. Техзавдання та текст договору не опубліковані, а тому оцінити обсяги робіт неможливо.

«Альтаір-Буд» зареєстроване у Ізмаїлі. Воно належить Юрію Паришкурі, директор – Ігор Тарасенко.

До грудня 2021 року директором фірми був Дмитро Дубінчук. Тоді в кінці 2021-го він став директором управління капбуду Ізмаїльської міськради. У 2020 році Дубінчак балотувався в обласну раду від «Перемоги Пальчевського», але не пройшов.

На сьогодні головним замовником послуг підприємства є якраз Ізмаїльська міська рада. До прикладу, фірма має 600 угод на 191 млн грн із управлінням ЖКГ, 4 угоди на 8 млн грн управлінням культури і туризму.

У 2023 році «Альтаір-Буд» має 7 угод на 15 млн грн. Зокрема, на замовлення Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради цей підрядник виконає ремонт вулиці Флотської за 4,8 млн грн, вул. Гурського за 2,2 млн грн, а також ремонт пункту незламності за 1 млн грн.

Залиште відповідь