Криворізькі транспортники замовили аварійну машину для ремонту контактної мережі за 4,5 мільйона
16.02.2023   //   184 Переглядів

Комунальне підприємство “Швидкісний трамвай” (Кривий Ріг) 13 лютого замовило ПП Виробничо-комерційне підприємство “Альфатекс” аварійну машину-автовишку за 4,5 млн. грн. 

Про це міститься інформація в системі «Прозорро».

Закупівлю проведено за процедурою «відкриті торги з особливостями». Свої пропозиції подали дві компанії – ТОВ “Спец-Ком-Сервіс”, що прописане під Києвом, та ПП ВКП “Альфатекс” з Кременчука.

КП “Швидкісний трамвай” замовило спеціалізовану машину аварійну типу АТ-70М або еквівалент для виконання ремонтних робіт на трамвайній контактній мережі. Машина має здійснювати підйом робочої платформи з персоналом та інструментом на висоту до 6 метрів та забезпечувати транспортування бригади електромонтерів. До травня 2023 року автомобіль має прийти до замовника. За спецтехніку КП “Швидкісний трамвай” готове було заплатити 4,7 млн. грн. 

ТОВ “Спец-Ком-Сервіс” запропонувало машину аварійну для ремонту контактних мереж CKC-INPR 75 АПК11 на базі шасі ISUZU NPR75L-K за ціною 4,65 млн. грн.

ПП “Виробничо-комерційне підприємство “Альфатекс” запропонувало машину аварійну для ремонту контактних мереж АТ-70М на базі шасі DAYUN 1120 за ціною 4,5 млн. грн.

Під час торгів учасники не знижували стартових цін.

Зазначимо, що в листопаді 2022 року аналогічну машину намагалися придбати в КП «Міський тролейбус» міста Кривого Рогу за ціною 3,4 млн. грн., проте торги не відбулися.  В лютому 2022 року КП «Київпастранс» також замовляло три аналогічні автівки за ціною 2,5 млн. грн. кожна. Проте цей тендер теж не відбувся.

ТОВ “Спец-Ком-Сервіс” засновано в 2009 році Сергієм Калюшем із Вишневого і Михайлом Городових із Черкащини. Директор Василь Юрійович Даниляк. Як пишуть «Наші гроші», житель Вишневого з такими ПІБ до 2017 року був начальником штабу оперативного управління Києво-Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області, а його дружина Валентина Даниляк до 2020 року очолювала Відділ контролю на міському електричному транспорті та залізничному транспорті Управління державного контролю на наземному транспорті.

МВС і його підпорядковані структури тісно співпрацюють із ТОВ “Спец-Ком-Сервіс”. Всі закупівлю проводять за переговорною процедурою. Про це пише Ярослав Пилипенко у своєму блозі на Dozorro. Під час активної фази війни ТОВ “Спец-Ком-Сервіс” також продала без конкуренції управлінням поліції охорони у Полтавській, Одеській та Львівській областях розкішні кросовери Фольксваген Туарег по 3 мільйони. Журналісти «Слідство.Інфо» виявили, що фірма «Спец-Ком-Сервіс» є фігурантом кількох кримінальних проваджень щодо ухилення від сплати податків. Сьогодні в активі компанії перемоги у 250 закупівлях на суму 1,28 млрд. грн.

ПП ВКП “Альфатекс” працює з 1999 року. Компанія належить Миколі Корецькому, власнику ще кількох аналогічних компаній. Загальний обсяг переможних торгів фірм Корецького перевалив за мільярд гривень.

Виробництво власної техніки ПП ВКП “Альфатекс” почала з 2018 року, а до цього працювало як офіційний дилерський центр інших виробників. Сьогодні “Альфатекс” є одним з найпотужніших постачальників комунальної техніки в Україні. Проте журналісти вже викривали компанію на узгодженні дій під час закупівель. А правоохоронці зацікавилися діяльністю компанії після того, як вона продала комунальникам Кременчука фрезу за 26 мільйонів з подвійною переплатою. 

Залиште відповідь