Брат заступника Єрмака без доходів накупив елітного майна за неринковими цінами
16.02.2023   //   45 Переглядів

За минулий, 2022-й рік брат заступника керівника офісу президента Андрія Смирнова – Ігор Смирнов, став власником нерухомості за цінами, що значно нижчі ринкових. Пояснити доходи на купівлю власності ні родина не змогла.

Про це йдеться в розслідуванні “Української правди” “Big brother is Офісу президента”, зробленому в період, коли електронні декларації чиновників і надалі “не на часі”.

“Ця історія про те, як брат Андрія Смирнова Ігор Смирнов минулого року придбав апартаменти в елітній новобудові у Львові, земельну ділянку в Карпатах, паркомісце у Києві, а ще Volkswagen Multivan, BMW і мотоцикл”, – ідеться в матеріалі.

Зокрема, паркомісце у Києві, ринкова вартість якого становить приблизно $20 тис., Смирнов придбав лише за 60 тисяч грн.

Також брат керівника ОП придбав апартаменти площею 100 квадратних метрів у житловому комплексі “Авалон-37” у Львові за 1 млн 162 тис. 807 грн., тоді як ринкова вартість такого житла коливається в межах 6 млн грн.

За даними УП, “Авалон-37” міг бути пов’язаний із тютюновим бізнесменом Григорієм Козоловським, хоча той каже, що не має до нього стосунку.

Крім того, на початку російської агресії заступник керівника ОП Андрій Смирнов проживав у готельному комплексі  “Емілі Резорт” біля Львова, який теж пов’язують з Козловським.

Сам Андрій Смирнов заперечує будь-який зв’язок з бізнесменом. За його словами, ніяких стосунків з ним у нього немає.

Ще одне придбання Смирнова – 10 соток землі у закарпатському селі Поляна біля гірськолижної траси. Ринкова вартість 1 сотки тут може сягати 3 тисяч доларів (близько 120 тис. грн). Брат керівника ОП придбав усі 10 соток за 10,6 тис. грн.

Серед минулорічних придбань Смирнова також авто Volkswagen Multivan, BMW і мотоцикл. Їхня приблизна загальна вартість становить $125 тис.

Брати Смирнови в коментарях журналісту не змогли однозначно пояснити, де брат керівника ОП взяв гроші на придбання.

Андрій Смирнов стверджує, що його брат позичав гроші на придбання, частину грошей позичив саме він. Стосовно житла, то Ігор твердить, що збирався придбати квартиру на лівому березі у Києві, але через війну вирішив придбати у Львові.

При цьому, згідно з офіційними даними, він зареєстрований у звичайному багатоквартирному будинку на столичній Оболоні.

Природу своїх статків Ігор Смирнов пояснює також тим, що займається перепродажем машин, це йому подобається, також це дає йому додатковий дохід.

З іншого боку, Андрій Смирнов каже, що його брат ніде офіційно не працює, але збирався оформлюватись як ФОП, відкривати автомийку та згодом, можливо, СТО.

Залиште відповідь