У Кривому Розі правоохоронці розслідують справу про купівлю генераторів за завищеними цінами 
09.02.2023   //   253 Переглядів

Слідчі проведуть огляд приміщення Покровського відділу освіти (Кривий Ріг), щоб перевірити генератори, які, можливо, освітяни купили за завищеними цінами.

Про це пише «Криворізький центр розслідувань» із посиланням на судовий реєстр.

Згідно ухвали  Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу, ще 3 січня 2023 року було відкрито кримінальне провадження №12023041730000013 за ч. 4 ст. 191 КК України щодо дій  посадових осіб відділу освіти виконавчого комітету Покровської районної ради. Ця стаття передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років за привласнення, розтрату або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем за дії вчинені у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану.

В рамках досудового розслідування правоохоронці встановили, що освітяни Покровського району провели закупівлі та уклали договори з низкою підприємств на закупівлю дизельних генераторів за завищеними цінами.

26 жовтня 2022 відділ чиновники підписали договір вартістю 477 тис. грн. із ФОП Кандибайло на поставку трьох дизельних генераторів EnerSol SKD-10EB вартістю 159 тис. грн. за штуку. Про цю закупівлю сайт Наші Гроші.Регіон писав тут. Реальна ціна такого генератора на ринку становить 110 тис. грн.

27 грудня 2022 року чиновники уклали договір із ТОВ “Агроном-КР” на закупівлю одного генератора QST-IOOOO-SINCRO вартістю 160 тис. грн., в той час, як реальна ціна такого генератора на ринку становить 82 тис. грн.

Слідчі припускають, що відділ освіти виконавчого комітету Покровської районної ради зайво виплачено коштів на суму 147 тис  грн. 20 січня 2023 року правоохоронці попросили суд дозволити проведення огляду приміщення відділу освіти виконавчого комітету Покровської районної ради. Суд це клопотання  задовольнив.

Залиште відповідь